logo_misto

Маркевич: у нас завжди є план «Б»

Головний тренер ФК «Маріуполь» Остап Маркевич розповів як команда переживає негоду, яка вирує над узбережжям Туреччини, та прокоментував готовність азовців до відновлення чемпіонату.

 

— Через погодні умови ви вимушені проводити роботу у залі, наскільки це вплинуло на плани?

— У нас завжди є план «Б». Погода вплинула на сам зміст тренування, а те навантаження, яке ми планували, ми все одно отримаємо.

 — Чим команда планує займатися поки на вулиці негода?

— Це буде комплекс різноманітних вправ. Сподіваємось до вечора щось зміниться і ми зможемо повернутися на поля.

— Ви далеко не перший раз в Туреччині. Чи бували такі ситуації раніше?

— Бували. Мені навіть здається що щось подібне трапляється ледь не щороку. Тому це не є великою несподіванкою чи проблемою. Завжди є вихід з будь-якої ситуації.

— Завтра у вас спаринг проти «Пролетера». Наскільки підготовка до гри страждає від погодних умов?

— На сьогодні у нас було заплановане невеличке заняття, але ми його компенсували в тренажерному залі й ніяких проблем немає.

— З’явилися дати перших турів 2021 року і була вже інформація що ви проведете матчі у Запоріжжі. Чи це так?

— За останньою інформацією якою я володію ми проведемо перші матчі на «Славутич –Арені». Запоріжжя знаходиться зовсім поряд з Маріуполем, переїзд буде швидкий. Там прекрасний стадіон і сподіваюся поле буде в гарному стані.

— Були великі сподівання що друге коло «Маріуполь» проведе повністю вдома. Чи є розчарування що цього поки не сталося?

— Я б не сказав що це розчарування. Всяке в житті буває. Можливо щось не вийшло, умови зараз складні. Тому виходимо з ситуації як можемо. Будемо грати на повну в будь-якому випадку.

— Щодо комплектації. Зараз ви не маєте на перегляді жодного гравця. Чи можна сказати що трансферна кампанія для «Маріуполя» завершена?

— В принципі ми задоволені нашим боєкомплектом. І якщо і буде якесь збільшення колективу, то не більше одного двох гравців.

 

Прес-центр ФК «Маріуполь»