logo_misto

Віце-президент Клубу Андрій Санін розповів про останні новини Клубу:

Віце-президент Клубу Андрій Санін розповів про останні новини Клубу:
Шановні друзі, протягом останнього часу я отримав чимало запитів від журналістів щодо подальшої долі нашого клубу. Відповідаю – доки наше місто окуповано, ми не маємо ні фізичної, ні технічної, ні фінансової можливості повернутися до участі в Чемпіонаті України. Навіть якщо така бажана деокупація Маріуполя відбудеться в найближчій час, нам буде потрібно десь 9-12 місяців упорної праці на відновлення нашої спортивної інфраструктури, настільки вона зараз занедбана. Тому ми звернулися до УПЛ з проханням відтермінувати наше повернення до лав еліти українського футболу на сезон 2024/2025, і дуже сподіваємось на підтримку колег у цьому питанні.
Але вимушене перебування в такому статусі несе дуже відчутну загрозу для ФК Маріуполь – забуття! Тому, щоб зберегти команду та зробити її кольори ще яскравішими на цей період вимушеного простою, ми запустили проект #FCMariupolLives.
На допомогу найбільш постраждалому клубу Української Прем’єр Ліги прийшла найбільш футбольна країна світу, Бразилія! Футбольний клуб AA Batel, команда з найбільшої української спільноти у Південній Америці, тимчасово перетворюється на ФК «Маріуполь». Хлопці з регіону Прудентополіс, де 70% місцевих мешканців є етнічні українці та їх нащадки, деякий час будуть грати у померанчово-синіх кольорах та з нашим лого на грудях, на знак підтримки Українського Маріуполя та його команди, чекаючи на повернення нашої команди та місцевих вболівальників на стадіон імені Володимира Бойко.
Офіційні ресурси проекту #FCMariupolLives:
https://www.fcmariupollives.com/
https://www.instagram.com/fcmariupollives/