logo_misto

Маркевич: увійти у друге коло чемпіонату в оптимальній формі

Головний тренер ФК «Маріуполь» Остап Маркевич прокоментував гру проти «Кизилжару», а також підвів підсумки першого етапу зборів.

— Прокоментуйте, будь ласка, гру вашої команди проти «Кизилжару».

— На мою думку на даному етапі нам вдалося більш вдало проявити ті якості, які ми хотіли б побачити біля чужих воріт. Праця, яку ми виконуємо на тренуваннях, вона все ж таки дає результат. І сьогодні це втілилося в чотири забитих м’ячі. Команда «Кизилжар» є представником вищого дивізіону своєї країни, тому результат зустрічі нас тішить. Ми змогли забити чотири рази і не пропустили, це дуже важливо. Я думаю що з кожним разом ми будемо прибавляти.

— Перший етап зборів добіг кінця. Чи вдалося здійснити все заплановане?

— Я вважаю що ми непогано впоралися. Звичайно, що завжди хочеться виконати той обсяг роботи який заплановано, а можливо і більше. В цьому плані немає лімітів, тому будемо працювати далі.

— В трьох іграх команда забила сім м’ячів. Ви задоволені такою результативністю?

— Звичайно, бо як раз на цьому ми й фокусували свою увагу. Сім м’ячів — добрий результат, але є над чим працювати. Окрім того, щоб багато забивати, треба ще менше пропускати. Це наше завдання. Нам потрібно налагодити всі компоненти і увійти у друге коло чемпіонату в оптимальній формі.

— З командою тренуються два молодих гравці – Кулієв та Доброхотов.  Як ви оцінюєте їх роботу на зборах?

— Оцінюю їх дуже позитивно. Хлопці прибавляють це видно неозброєним оком. І якщо, в персональному плані, вони будуть так само працювати і далі, впевнений що скоро вони будуть нас радувати ще більше.

— На чому буде акцент на другому етапі підготовки?

— Нам треба продовжувати все що ми почали. Ті результати які ми здобули — потрібно закріпити. Також плануємо попрацювати над захистом. Щоб наші ворота були якомога в більшій безпеці.

Прес-центр ФК «Маріуполь»