logo_misto

Кудрик: не зупинятися на досягнутому

Голкіпер ФК «Маріуполь» Олег Кудрик дав інтерв’ю журналістам ТК «Футбол» під час зборів у Туреччині.

— Остап Маркевич вперше на зборах з Маріуполем. Чимось відрізняється робота з ним від досвіду в попередніх твоїх командах?

— Відрізняється тим що ми раніше зібралися. Найпершими серед команд УПЛ. Мені здається що все більш по-європейському — відпочили три тижні. В Європі так само короткий перерив. Мені це подобається. На мій погляд, три тижні достатньо щоб відпочити і спокійно почати готуватися до відновлення сезону.

— Місяць в Туреччині це не задовго?

— Я думаю ні. Бо є чим зайнятися в принципі. У нас хороший колектив працюємо, у вільний час спілкуємося. Маємо час і для роботи й для відпочинку.

— За словами Головного тренера ваша робота на зборах буде спрямована на розвинення комбінаційного футболу та атакувального стиля гри. В обороні у вас все гаразд?

— Я думаю будемо працювати і над цим, бо удосконалення потрібні всюди й завжди. Так, завершення атак для нас важливе питання, над ним працюємо, але потрібно враховувати все в сукупності. У нас молода команда, багато молодих хлопців – потрібно розвиватися.

— Собі ставите якусь особисту мету на весняну частину чемпіонату?

— Звичайно, хочу розвиватися. Не зупинятися на досягнутому, бо я хочу грати більше. І звичайно хочеться якнайбільше матчів зіграти на нуль.

Прес-центр ФК «Маріуполь»