logo_misto

Ігор Йовічевіч: Перший тайм був дуже вдалим

У 3-му турі Прем’єр-ліги азовці на виїзді поступилися СК «Дніпро-1» — 1: 2. Представляємо вашій увазі післяматчеву прес-конференцію головного тренера дніпровської команди Ігоря Йовічевіча:

— Тренувальний процес протягом всього тижня дав мені зрозуміти, що команда вийде з перших хвилин на хорошому рівні. І це ще один доказ того, що яким чином ти тренуєшся, таким чином і граєш. Перший тайм мені сподобався навіть більше, ніж попередній матч проти «Чорноморця»: протистояли більш досвідченому та незручному супернику, небезпечного на контратаках зі швидкими футболістами. Перший тайм був дуже вдалим. Я такий футбол люблю, він подобається вболівальникам. Ми відчували їхню реакцію протягом всього матчу, в тому числі, коли терпіли у другому таймі. Тоді коли змінилася гра, трохи загубили контроль м’яча, а гол надав «Маріуполю» крила. Але це навчання для команди, яка мусить зрозуміти ситуацію: коли все контролюєш, треба закривати матч, робити рахунок 3:0, 4:0, 5:0. А замість того отримуєш одну пулю – і суперник більше не має, що втрачати. Тому будемо під час аналізу робити акцент на тому періоді, коли загубили контроль. Але загалом, три очки є дуже важливими. Команда показала хорошу якісну гру для вболівальників. Вони давали нам імпульс, який я відчував. І помітно, що їх було більше, ніж проти «Чорноморця», тобто ми їх кличемо своїми іграми. Вони нам дуже потрібні. Тимчасова ситуація у таблиці дуже гарна, але це є просто мотиваційним аспектом, щоб не розслаблятися і пахати далі.

— Як вам гра Чуже, Джурасека?

— Мені сподобалася загалом команда, її енергія з перших секунд, тактична грамотність. Хлопці зрозуміли структуру, як, маючи м’яч, унеможливити контратаки суперника. Сьогодні була битва двох стилів за м’яч, де ми захопили контроль і були сконцентровані на тому, щоб не дати їм простір. Кулаков, Топалов, інші футболісти дуже люблять простір. Тож, для мене перемогла вся команда, показала хороший футбол. За таких умов завжди хтось вистрілює голом, хорошою передачею. І дуже важливий аспект: ми можемо терпіти, коли треба, і здатні в гарний футбол.

— Сьогодні PariMatch визнав гравцем матчу Артема Довбика. Якщо він №1, хто в нього сьогодні конкуренти?

— Сьогодні було достатньо кандидатів на ту нагороду. Я як тренер люблю, коли грає команда, коли індивідуальності грають на команду. Сьогодні це був Довбик. Гол та його робота підуть на користь йому. Вітаю ще раз команду з продемонстрованим характером. Ми хочемо продовжити шлях та мріяти про найвищі місця. Я насправді маю команду, яка дає мені підстави думати позитивно.

Пресс-центр ФК «Мариуполь» по материалам официального сайта СК «Днепр-1»