logo_misto

Маркевич: дуже сподіваємось на підтримку вболівальників

Головний тренер ФК «Маріуполь» Остап Маркевич напередодні гри проти «Миная» дав інтерв’ю спортивним ЗМІ.

— Нарешті гра на домашньому полі. Чи чекали на це?

— Думаю на це питання відповідь не потрібна. Звичайно чекали. Експеримент, який ми вимушено провели, граючи постійно на виїзді виявився для нас складним. Проте ми отримали неоціненний досвід, який загартував і об’єднав нас. Ця ситуація спричинила те, що ми провели невиразний матч проти «Колоса». Але за винятком цього матчу всі ігри ми виглядали добре, а в чомусь і переважали суперників. Але фактор чужого поля він все ж таки вагомий.

— Всі наступні ігри до кінця сезону  будете проводити вдома?

— Дуже сподіваємося на це.

— Ви вже дивилися нове поле?

— Так, звичайно. Зараз воно виглядає досить непогано, сподіваємось до суботи буде в ще кращому стані. Трава ще досить молода, але грати можна.

— Наскільки «Минай» зараз опарний суперник для вас?

— Український чемпіонат зараз вирівнявся. Хтось можливо знаходиться нижче в турнірній таблиці, але за рахунок бійцівських якостей може взяти очки. На мою думку, це позитивне явище для нашого футболу. Ми будемо намагатися достойно представляти місто Маріуполь.

— В цьому матчі матимете підтримку вболівальників.

— Так, ми дуже чекаємо на їхню підтримку!

— Чи маєте кадрові проблеми?

— Маємо на жаль. Сікан травмований і вибув на довгий період. Данило знаходився в гарній формі, завжди проявляв бійцівські якості й своїми діями впливав позитивно на команду. Це для нас досить вагома втрата. Але це футбол. Таке трапляється.

 

Нагадуємо квитки на матч можна придбати за допомогою онлайн сервісу за посиланням нижче

Маріуполь — Минай. Онлайн-продаж квитків

Прес-центр ФК «Маріуполь»