logo_misto

Маркевич: будемо налаштовуватися на всіх суперників по максимуму

Головний тренер ФК «Маріуполь» Остап Маркевич напередодні зустрічі з «Дніпро-1» відповів на питання спортивних журналістів.

 

— Маріуполь не забиває два матчі підряд. Мабуть, це турбує тренерський штаб?

— Звичайно що так. Ми усвідомлюємо що потрібно працювати над цим найважливішим компонентом гри. Я хлопцям сказав що для того потрібно багато працювати та докладати зусиль. Разом з цим необхідний не тільки певний обсяг тренувальної роботи, але й ігровий досвід, щоб реалізовувати моменти. Ту можна навести багато прикладів з історії футболу. Ось хоча б Марко Девич, який зовсім не відразу почав забивати — за два роки в «Волині» усього два голи. Потім в «Металісті» теж саме. Потрібен час. Це закономірний процес, який потрібно пройти усім молодим гравцям. Наше мета виховувати молодих футболістів для українського футболу  і я вважаю що це наше найголовніше завдання. Звичайно хочеться результату, ми будемо працювати над цим.

— У складі «Маріуполя» Дмитро Мишньов нагороджений призом «Кращий гравець 2020 року».

— Не хотів би недооцінювати його роль в нашій команді. Він є справжній капітан, чудова людина, лідер як на полі, так і за його межами. Він дуже важливий елемент нашої команди й це дійсно заслужено. Думаю це почесна та справедлива нагорода для нього.

— Попереду «Дніпро-1», який стартував цього року з двох перемог. Очікуєте непросту гру?

— Я думаю що з жодною командою УПЛ не можна зіграти просто. Всі клуби демонструють хороший футбол тому будемо налаштовуватися на всіх суперників по максимуму. А як складеться гра — побачимо.

 

Прес-центр ФК «Маріуполь»