logo_misto

Путря: у нас європейський підхід — всі тренування з м’ячем

Гравець «Маріуполя» Ілля Путря в інтерв’ю сайту УПЛ розповідає про перший етап підготовки до поновлення сезону та свої перспективи в ньому

Ілле, Ваша команда завершила перший тренувальний збір. Як він пройшов і що подарував нового?

— У принципі, все було в звичному режимі. Головне (і це подобається всім футболістам) — те, що у нас європейський підхід, тобто всі тренування з м’ячем. Хоча, зрозуміло, про «фізику» й бігову роботу ніхто не забував.

Торік за підсумком другого збору «Маріуполь» видозмінив тактичну схему. Чи може щось подібне повторитися?

— Поки, думаю, ні. Восени, як відомо, ми перейшли на тактичну схему 1+3+4+3 і в усіх трьох турецьких спарингах використовували саме її.

Судячи з наявної інформації, цього року, як і 2019-го, Мала Азія знову підвела з погодою…

— Це не так: усі дні, крім останнього, була чудова, тепла, сонячна погода. От в останньому спарингу не пощастило: віяв вітер, ішов дощ, поле перетворилося на калюжу.

У Туреччині «Маріуполь» провів три спаринги й усі завершилися нічиїми. На Вашу думку, з чим це пов’язано?

— Ні з чим особливим. Ну, можливо, це свідчить про те, що ми грали із серйозними командами — наприклад, чемпіоном Білорусі. Зрозуміло, постійно хочеться вигравати, але на зборах не результат головне.

Із нарізок відеоматеріалів можна зробити висновок, що одним із найактивніших у складі Вашої команди був Руслан Фомін. Травма та її наслідки залишились у минулому?

— Сподіваюся, так. Руслан у нас лідер не тільки нападу, а й усієї команди. Він дуже досвідчений гравець, що, крім іншого, дозволяє йому відчувати, які навантаження потрібні організму.

На якій позиції Ви грали під час спарингів?

— Правого латераля. Ви ж знаєте, що від нас пішов Олександр Кірюханцев, і вийшло так, що на всьому правому фланзі залишився один Павло Полегенький. Ось тренери й вирішили спробувати тут мене.

В літньо-осінній частині сезону Ви не були основним у команді. Які перспективи навесні?

— Я роблю все, що від мене залежить: дуже стараюся, викладаюсь на кожному тренуванні, працюю над собою. А хто виходить на поле — вирішують тренери.

Пресс-центр ФК «Мариуполь» по материалам официального сайта Премьер-лиги