logo_misto

МАРКЕВИЧ: ДОКЛАДАЄМО БАГАТО ЗУСИЛЬ, ЩОБ ВИПРАВИТИ СТАНОВИЩЕ

Головний тренер ФК «Маріуполь» Остап Маркевич розповів журналістам ТК «Футбол» про обстановку в команді напередодні гри з «Металістом 1925»

 

— Який настрій в команді після паузи?

— Настрій хороший, позитивний, бойовий. Всі розуміємо в якій ситуації ми опинилися і хлопці та тренерський штаб. Звичайно ми докладаємо багато зусиль, щоб виправити становище за рахунок тренувального процесу і психологічної підготовки. настрій нормальний.

— «Металіст 1925» для вас серйозний суперник?

— Неодноразово казав що Прем’єр-Ліга кожного року прибавляє в рівні команд що беруть участь. Порівнюючи з тим що було три роки тому це зовсім інший чемпіонат. Ця тенденція радує. Не так просто зараз здобувати перемоги й немає жодної команди де б можна було дозволити собі розслабленість.

— Якого розвитку подій очікуєте?

— Важко щось перебачити та зробити прогноз. Це команда хорошого рівня і демонструє хороший футбол. Тому ми налаштовуємося по бойовому. Будемо аналізувати дані й вирішувати як нам діяти.

— Не допоможе команді Сергій Чоботенко. Чи є ще втрати?

— На цей час всі здорові. Чекаємо ще групу футболістів які грали за збірну України U-19. Думаю завтра вони будуть з нами.

— Шість осіб це багато. Їх відсутність не позначилася на підготовці?

— Можна було б казати що це проблема, якби вони були у відпустці. Але вони були в ігровому циклі й мали зустрічі з хорошими суперниками.

 

Пресс-центр ФК «Маріуполь»