logo_misto

МИНАЙ U-21 – МАРІУПОЛЬ U-21 – 4: 0

«Минай» U-21 – «Маріуполь» U-21 – 4: 0

Голи: Шпак, 33 (1: 0). Шпак, 44 (2: 0). Навроцький, 86-пен (3: 0). Федоров, 88 (4: 0).

Нереалізований пенальті: Кашперук, 32 (воротар)

Попередження: Сягровский, 11, Федоров, 84 – Шушко, 14, Вискребенцев, 28, Кожевников, 77

«Минай» U-21: Кашка, Луців П., Сягровский, Ромашов (Чистяк, 46), Шевченко, Луців В, Кашперук, Федоров, Гуменяк, Шпак, Гукасян (Навроцький, 30)

Запасні: Гуммет, Кравченко, Сахно, Скала

Ст.тренер – Дмитро Кабачок

«Маріуполь» U-21: Кравцов, Співак, Мамросенко, Шушко (Кошкош, 46), Царюк (Ухань, 86), Тищенко, Вискребенцев, Плакса (Алізаде, 78), Байдаєв, Козицький (Дмитрієв, 71), Кожевников

Запасні: Поспєлов, Ухань, Фурсенко, Маслов

Ст.тренер – Олексій Гетьман

Арбітр: Олександр Шандор (Львів)

Асистенти: Петро Котубей (Закарпатська обл.), Юрій Синишин (Івано-Франківськ)

4-й арбітр: Назарій Дьордь (Ужгород)

Спостерігач арбітражу: Михайло Овчар (Калуш)

16 жовтня. Минай. Стадіон «Минай».

Черговим суперником нашої «молодіжки» став дебютант чемпіонату – «Минай». Перший тайм пройшов з невеликою перевагою підопічних Олексія Гетьмана. Незважаючи на важке в’язке поле, маріупольці непогано комбінували і проводили швидкі флангові атаки. Однак Байдаєв і Плакса свої моменти не реалізували. А ось господарі своїми можливостями скористалися сповна. На 32-й хвилині «Минай» не реалізував пенальті – Кравцов потягнув удар Кашперук. Однак після подачі кутового Шпак головою вразив ворота гостей. У самому кінця тайму все той же Шпак втік в контратаку і потужним ударом вразив дальню «дев’ятку».

На початку другої половини азовці притиснули господарів до їхніх воріт. Але перетворити тиск і «стандарти» в забитий м’яч нашій команді так і не вдалося. В кінці матчу футболісти «Миная» втекли в контратаку і заробили пенальті, який реалізував Навроцький. На 88-й хвилині господарі забили один м’яч. Федоров потужно пробив після навісу зі штрафного.