ВІКТОРІЯ – МАРІУПОЛЬ – 1: 3

«Вікторія» – «Маріуполь» – 1: 3

Голи: Касьянов, 16 (1: 0). Топалов, 70 (1: 1). Чоботенко, 83 (1: 2). Петерман, 89 (1: 3).

Попередження:

«Вікторія»: Зарубін, Цапій, Яценко, Чередниченко, Михайлюк, Касьянов, Гранкін, Кузьмін, Аржанов, Борисенко, Акімов

Запасні: Зінченко, Ретушняк, Шевченко, Нелін, Без’язичний, Черніков, Єременко

Головний тренер – Олександр Гончаренко

«Маріуполь»: Кудрик, Стасюк (Бондаренко, 51), Биков, Муравський (Чоботенко, 74), Кирюханцев, Чех, Петерман, Мишньов, Топалов, Горбунов, Сікан (Кулаков, 58)

Запасні: Гальчук, Тищенко, Сагуткін, Вискребенцев, Кулієв, Очеретько

Головний тренер – Остап Маркевич

Асистенти – Станіслав Марулін, Володимир Володін (Херсонська область)

Четвертий арбітр – Ярослав Песоцький (Суми)

Спостерігач арбітражу – Геннадій Коваленко (Київ)

30 вересня. Миколаївка (Сумська область). «Вікторія».

Статистика матчу (в дужках – показники першого тайму):

Удари: 3 (2) – 7 (4)

Удари в ствір: 7 (5) – 5 (2)

Углові: 7 (5) – 6 (4)

Поза грою: (1) – 0 (0)

Сьогодні азовці почали свій черговий кубковий похід. Стартувати випало в Миколаївці, яка розташована між Сумами та Конотопом. У цьому селищі п’ять років тому з’явилася команда, яка вже встигла пошуміти на аматорському рівні. В активі «Вікторії» є перемоги в чемпіонаті області, а також «золото» аматорської першості. Та й склад у миколаївців досить солідний. Сьогодні з перших хвилин на поле вийшли досвідчені Зарубін, Цапій, Чередниченко, Гранкін, Акімов, Касьянов і Аржанов. Ну і звичайно, не можна обійти стороною фігуру Олександра Яценка. Екс-захисник збірної України та «Іллічівця» – капітан цієї команди.

Остап Маркевич виставив такий склад: у воротах – Кудрик (для Олега це дебют за нашу команду), квартет захисників складався з Кірюханцева, Муравського, Бикова і Стасюка, в центрі поля грали Чех, Петерман і Мишньов, а в нападі Топалов, Горбунов і Сікан .

Господарі жваво почали матч. І вже в дебюті зустрічі Кудрик двічі продемонстрував свою майстерність, відбивши потужні удари Аржанова та Касьянова. Азовці відповіли своїм моментом – Сікан після прострілу Мишньова пробив у дотик. Повз.

На 16-й хвилині «Вікторія» вийшла вперед. Досвідчений Касьянов невідпорно пробив із середньої дистанції.

Пропустивши, маріупольці перехопили ініціативу. Азовці комбінували біля чужого штрафного, але зламати ешелоновану, досвідчену і організовану оборону господарів вдавалося нечасто. Ледь не відновив паритет Топалов. Удар Дмитра з центру штрафного відбив Зарубін, а Петерман на добиванні був неточний. Небезпечно пробивали Сікан і Горбунов, але в першому таймі домогтися успіху маріупольці не змогли.

Другий тайм почався з моменту біля воріт Кудрика. Акімов, перекидаючи голкіпера, влучив у поперечину. Але після цього моменту азовці відразу ж взяли гру під свій контроль. Гості довго володіли м’ячем, комбінували на чужій половині поля, але пробитися до воріт Зарубіна було непросто – господарі оборонялися практично всією командою (лише один Акімов був висунутий на вістря, а решта миколаївців окопалися біля свого штрафного).

Нарешті на 70-й хвилині тиск азовців принес плоди. Кирюханцев з боями прорвався в штрафну справа і прострілив уздовж воріт – Топалов замкнув дальню штангу.

Зрівнявши рахунок, маріупольці продовжували атакувати. І на 83-й хвилині Чоботенко замкнув навіс зі штрафного – 1: 2. Закріпив перемогу азовців Петерман, класно пробив головою. Таким чином, підопічні Остапа Маркевича добилися важкої перемоги і вийшли в 1/8 фіналу.