logo_misto

МАРІУПОЛЬ – ШАХТАР – 0: 5

«Маріуполь» – «Шахтар» – 0: 5

Голи: Сікан, 18 (0: 1). Мудрик, 20 (0: 2). Тете, 53 (0: 3). Судаков, 77 (0: 4). Судаков, 79 (0: 5).

Попередження: Микицей, 90

«Маріуполь»: Кудрик, Царюк (Поталов, 46), Микицей, Кошкош, Недес, Петерман (Філонов, 67), Клименко (Савін, 46), Козішкурт (Степаненко, 61), Махиня, Козицький, Плакса

Запасні: Жук

Головний тренер – Остап Маркевич

«Шахтар»: Пятов, Віта, Марлон (Бондар, 58), Степаненко (Антоніо, 58), Тете, Бондаренко, Мудрик (Соломон, 63), Алан Патрік (Судаков, 58), Конопля, Корнієнко, Сікан

Запасні: Шевченко, Майкон, Марлос, Траоре

Головний тренер – Роберто Де Дзербі

Арбітр – Юрій Іванов (Донецька область)

Асистенти – Денис Сердюк (Полтава), Денис Романов (Дніпро)

Четвертий арбітр – Дмитро Панчишин (Харків)

Спостерігач арбітражу – Віталій Годулян (Одеса)

18 вересня. Ковалівка (Київська область). «Колос».

Статистика матчу (в дужках – перший тайм):

Удари: 1 (0) – 9 (4)

Удари в ствір: 0 (0) – 6 (3)

Углові: 1 (1) – 7 (3)

Поза грою: 2 (2) – 1 (0)

Перед матчем з «Шахтарем» тренерський штаб азовців на чолі з Остапом Маркевичем зіткнувся з низкою кадрових проблем. Крім орендованих футболістів не міг взяти участь в сьогоднішньому поєдинку травмований Сергій Чоботенко, якого команда підтримала перед грою, вийшовши в спеціальних футболках, Також тренерський штаб маріупольців дав відпочити Мишньову, Меліченко і Стасюку. У стартовому складі їх замінили хлопці з юнацької команди: Царюк, Недес, Козішкурт, Махиня і Козицький. У підсумку, склад команди мав такий вигляд: у воротах – Кудрик, центр оборони цементировали Недес і Микицей, на флангах розташувалися Царюк і Клименко, в центрі поля діяли Кошкош, Петерман і Козішкурт, на флангах грали Козицький і Махиня, на вістрі – Плакса.

Прогнозовано, з перших хвилин «гірники» заволоділи територіальною перевагою. Стартовий штурм підопічних Де Дзербі молоді азовці витримали. Маріупольці організовано оборонялися і, за великим рахунком, нічого не дали створити суперникові біля воріт Кудрика. На 18-й хвилині, проте, оборона азовців дала збій, і Сікан метрів з п’яти послав м’яч у ворота. Через дві хвилини «Шахтар» подвоїв свою перевагу. Мудрик після пасу Коноплі метрів з семи пробив.

До кінця тайму рахунок не змінився. «Гірники» продовжували контролювати м’яч, і хороші моменти не реалізували Сікан і Патрік. Юні азовці стараннями «крайків» Махині і Козицького провели кілька досить гострих флангових випадів, але до ударів по воротам Пятова справа так і не дійшла.

Після перерви характер гри не змінився. На 52-й хвилині «Шахтар» забив третій м’яч. Тете після навісу Коноплі головою послав м’яч у дальній кут. На 77-й хвилині «гірники» відзначилися в четвертий раз. Вийшовши на заміну Судаков замкнув простріл Корнієнко. Через дві хвилини Судаков оформив дубль, замкнувши на цей раз простріл Коноплі.