Четвертий арбітр – Олексій Деревінський (Київ)

Спостерігач арбітражу – Ігор Покидько (Полтава)

Статистика матчу (в дужках – перший тайм):

Удари: 3 (2) – 7 (2)

Удари в ствір: 5 (5) – 8 (2)

Углові: 3 (1) – 9 (1)

Поза грою: 1 (1) – 1 (1)

Поєдинок проти «Дніпра-1» мав для маріупольців величезне значення. По-перше, турнірна диспозиція ( «дніпряни» на 4 очки випереджали нашу команду) змушувала азовців грати тільки на перемогу. По-друге, після поразки в кубковій битві «Маріуполю» необхідна була сатисфакція. Ну і, нарешті, не будемо забувати про дві весняні поразки від «Дніпра-1».

Як і очікувалося, наставник азовців Олександр Бабич після виснажливого кубкового марафону з «Ворсклою» провів досить масштабну ротацію складу. Чи жарт, в порівнянні з матчем в середу в «основі» у маріупольців вийшли 7 нових футболістів. Отже, в воротах грав Гальчук, трійку захисників склали Биков, Дава і Муравський, фланги борознили Корнієнко та Кірюханцев, в центрі поля діяли Мішньов, Федорчук і Ігнатенко, а висунутому на вістрі Кулакову допомагав Кащук.

Незважаючи на спеку, з перших хвилин обидві команди грали у високому темпі. М’яч практично не затримувався в центрі поля і суперники регулярно обмінювалися уколами. Господарі непогано розганяли швидкі атаки – Мішньов, Кащук та Кулаков здорово використовували вільний простір, але останнього пасу азовцям не вистачало. У «дніпрян» хльостко з середньої дистанції пробив Назаренко (Гальчук був напоготові), а простріл Тейлора заблокував Биков.

На 23-й хвилині підопічні Олександра Бабича відкрили рахунок. Кулаков з Кірюханцевим розкрили правий фланг і Ігор класною передачею знайшов на дальній штанзі Корнієнко. Віктор був точний!

Забивши, маріупольці продовжували володіти ініціативою. Непогано здалеку «стріляв» Кірюханцев – Юрчук на місці. На 35-й хвилині Кулаков після відмінної передачі Корнієнко втік від двох захисників, обіграв воротаря, але в порожні ворота не влучив. На 45-й хвилині Кірюханцев знову пішов від свого опонента на фланзі і класно навісив у центр штрафного – гості пробити Кулакова не дозволили. Але першим на м’ячі був Корнієнко – удар, кутовий. Після розіграшу корнера Олексій Кащук чудовим ударом з-за меж штрафного послав м’яч у ближній нижній кут – 2: 0. Для Олексія цей м’яч став вже третім в пост-карантинний період! Браво !!!

Після перерви гості очікувано перехопили ініціативу і взяли в облогу половину поля маріупольців. Однак азовці грамотно і організовано оборонялися, тому небезпечні моменти біля воріт Гальчука виникали тільки після «стандартів». Так в одному з моментів Адамюк потряс штангу.

На 65-й хвилині сценарій гри різко змінився. Хобленко, як здалося, з порушенням правил відібрав м’яч у Бикова, увірвався в штрафну і підставився під Муравського – пенальті і другий «гірчичник» для Назарія. Сам «потерпілий» з «точки» пробив Гальчука.

Після такого подвійного удару гості ще сильніше притиснули азовцям до їхніх воріт. Небезпечно пробивали Булеца (браво, Гальчук!) І Адамюк.

Маріупольці, граючи в меншості, не забували і про контратаки. Гостро проривався по лівому флангу Горбунов, а на 79-й хвилині Фомін, пробиваючи після прострілу Топалова, з пари метрів не влучив у «рамку».

На останніх хвилинах «дніпряни» влаштували справжній штурм воріт господарів. На 84-й хвилині Гальчук виручив команду, перевівши на кутовий удар Чичикова з семи метрів.

Азовці вистояли і наблизилися до «Дніпра-1» на відстань в одне очко.