logo_misto

ОЛІМПІК – МАРІУПОЛЬ – 2: 2

«Олімпік» – «Маріуполь» – 2: 2

Голи: Балашов, 16 (1: 0). Чоботенко, 35 (1: 1). Кравчук, 83 (2: 1). Кащук, 85 (2: 2).

Попередження: Зотько, 12, Шахааб, 21 – Федорчук, 42, Чоботенко, 88

«Олімпік»: Кичак, Лебеденко, Політило, Шахааб, Балашов (Баланюк, 76), Кравченко, Цимбалюк, Тейшейра (Е.Пасіч, 64), Гришко, Романовський (Кравчук, 64), Зотько

Запасні: Алімі, Ксьонз, Снурніцин, Завійський, Вербний, Чогадзе

Головний тренер – Ігор Климовський

«Маріуполь»: Гальчук, Чоботенко, Дава, Биков, Кирюханцев (Тищенко, 76), Ігнатенко, Федорчук (Кащук, 76), Горбунов (Корнієнко, 57), Мишньов, Топалов, (Чурко, 63) Кулаков (Фомін, 63)

Запасні: Поспєлов, Муравський, Яворський, Дудик

Головний тренер – Олександр Бабич

Арбітр – Олександр Дердо (Чорноморськ)

Асистенти – Валентин Куцев (Київ), Віктор Матяш (Донецьк)

Четвертий арбітр – Олексій Деревінський (Київ)

Спостерігач арбітражу – Сергій Дзюба (Київ)

7 червня. Київ. Стадіон Динамо імені В. В. Лобановського

Статистика матчу (в дужках – показники першого тайму):

Удари: 7 (3) – 5 (2)

Удари в ствір: 6 (1) – 4 (2)

Углові: 7 (2) – 5 (4)

Поза грою: 1 (1) – 3 (1)

Нарешті азовська команда повернулася на футбольне поле. На тиждень пізніше інших команд FAVBET-Ліги. Олександр Бабич сьогодні не міг розраховувати на Полегенько, Чеха і Путрю, які перебувають в «лазареті». Не будемо забувати і про Танковського, який продовжує відновлюватися після важкої травми. У підсумку, стартовий склад азовців мав такий вигляд: у воротах – Гальчук, тріо захисників склали Дава, Чоботенко і Биков, на флангах діяли Кирюханцев і Горбунов, в центрі поля – Ігнатенко і Федорчук, а в атаці працювала трійка Мишньов – Топалов – Кулаков.

Незважаючи на досить спекотну погоду, команди з перших хвилин грали у високому темпі. На 6-й хвилині Федорчук увірвався в штрафну справа і хльостко пробив в ближній кут – від ноги захисника м’яч пішов на кутовий. Потім Дава після навісу Мишньова зі штрафного пробив вище воріт. На 16-й хвилині Балашов, отримавши пас від Шахааба, увірвався в штрафну азовців зліва і пробив в дальній кут.

В середині тайму маріупольці перехопили ініціативу. Непогано кілька разів в чужій штрафній відкривалися Кулаков і Мишньов, на флангах проявляли активність Горбунов і Кирюханцев. Після передачі Мишньова Горбунов потужно вистрілив метрів з 30-ти – Кичак з великими труднощами перевів м’яч на кутовий. На 35-й хвилині тиск «Маріуполя» принес свої плоди. Топалов здорово навісив зі штрафного – Чоботенко головою послав м’яч під поперечину.

Другий тайм стартував з моменту біля воріт гостей. Шахааб розігнав швидку контратаку і віддав на Балашова. Забійний удар півзахисника господарів відбив Гальчук. В атаці у відповідь Кулаков увірвався в штрафну, обіграв захисник і пробив в дальній кут. Трохи повз.

В середині тайму тренерський штаб азовців, прагнучи освіжити гру в атаку, випустив Чурко і Фоміна. Плюс Корнієнко замінив травмованого Горбунова. Однак гостям не вдавалося переломити хід гри – футболісти «Олімпіка» трохи краще виглядали в центрі поля і гостріше в чужій штрафній. Все-таки дефіцит ігрової практики у азовців не міг не позначитися.

Остання третина тайму була вже за маріупольцями. На 74-й хвилині «джокери» Олександра Бабича ледь не сказали своє слово. Чурко майстерно навісив справа на дальню штангу – Фомін і Корнієнко не дотягнувся до м’яча. Потім Кащук відібрав м’яч в центрі поля, почавши небезпечну контратаку – Корнієнко і Чурко розкрили фланг, але Віктор точно прострілити не зумів. Потім Фомін ледь не дотягнувся до м’яча після прострілу Корнієнко (лайнсмен помилково зафіксував офсайд).

Атакували азовці, а забив «Олімпік». Кравчук добив м’яч у ворота після удару Пасіч в поперечину. Однак маріупольці оперативно зрівняли рахунок – Кащук майстерно пробив головою після ідеального навісу Корнієнка. Це дебютний гол Олексія в Прем’єр-лізі!

Більш того маріупольці цілком могли розраховувати і на три очки – Чурко метрів з п’яти не влучив у «рамку».