logo_misto

МАРІУПОЛЬ 2010 ПЕРЕМОЖЕЦЬ ТУРНІРУ МАЙБУТНІ ЧЕМПІОНИ

8 березня в нашому спортивному комплексі завершився футбольний турнір «Майбутні чемпіони» серед юнаків 2010 року народження. У змаганнях брали участь вісім команд з чотирьох міст України поділені на дві групи. Футбольна академія «Маріуполь» була представлена ​​двома командами.

Турнір проводився в групах в два етапи. У першому колі учасники визначили фаворитів всередині своїх четвірок. У групі «А» найсильнішими командами стали «Арена» (Харків), «Маріуполь» -2. У групі «Б» – «Маріуполь» та «Янг Бойз» (Маріуполь). Ця четвірка сформувала нову групу, всередині якої розподілилися призові місця. Решта команди розіграли 5-8 позиції. Таким чином, обидві команди вихованців академії «Маріуполь» потрапили у фінал турніру. «Маріуполь» в очній зустрічі обіграв своїх основних конкурентів «Арену» з рахунком 5: 0 і в підсумку став переможцем турніру. «Маріуполь» – 2 зайняв четверте місце.

Підсумкова таблиця турніру «Майбутні чемпіони»