Запасні: Турбаєвський, Удод, Холод, Клименко, Петерман, Микицей

Четвертий арбітр – Володимир Новохатній (Київська область)

Спостерігач арбітражу – Юрій Можаровський (Львів)

Статистика матчу (в дужках – перший тайм):

Удари: 3 (1) – 5 (1)

Удари в ствір: 5 (3) – 3 (2)

Углові: 1 (0) – 3 (2)

Поза грою: 1 (1) – 2 (1)

Кажуть, що переможний склад не міняють. І хоч азовці програли в минулому турі «Металісту тисяча дев’ятсот двадцять п’ять», Остап Маркевич не став вносити зміни в стартовий склад. Що, втім, не дивно. З одного боку, маріупольці в поєдинку з харків’янами продемонстрували хорошу за якістю гру і результат не зовсім закономірний. А по-друге, великого вибору у тренерського штабу азовців не було. Крім Чоботенко сьогодні не змогли взяти участь в матчі два наших легіонера – Босанчіч і Спіровський.

У підсумку, «основа» азовців мала звичний вигляд: у воротах – Кудрик, квартет захисників складався з Стасюка, Меліченко, Мампассі і Драмбаєва, в центрі поля грали Чех, Мишньов і Очеретько, висунутому на вістрі Кулакову з флангів допомагали Кащук та Топалов.

Перший тайм був за підопічними Остапа Маркевича. Азовці, незважаючи на важке поле (в п’ятницю на «Авангарді» свій матч проводила «Волинь»), краще контролювали м’яч в центрі поля і періодично «включили» пресинг на чужій половині поля, змушуючи господарів грати на відбій. В атаці також гостріше були гості. Маріупольці створили два по-справжньому гольові моменти в першій половині.

На 10-й хвилині Кулаков розкрив лівий фланг оборони рівнян – Кащук увірвався в штрафну і потужно пробив у ближній кут. Воротар перевів м’яч на кутовий. На 19-й хвилині на вістрі азовської атаки опинився вже Топалов. Очеретько класною передачею закинув м’яч за спини захисникам, але Дмитро переграти вибіг з воріт голкіпера не зміг. Ще ряд перспективних атак за участю Мишньова, Очеретько, Кащука і Топалова не були доведені до логічного завершення.

Господарі ж відзначилися лише закидами на Сергійчука, з яким впорався Мампассі і небезпечним дальнім ударом Панасенко – Кудрик потягнув!

Після перерви характер поєдинку не змінився. Все та ж боротьба на кожній ділянці поля і мінімум небезпечних моментів біля воріт суперників. Але знову-таки трохи гостріше і краще виглядали саме гості. На 53-й хвилині маріупольці створили ще один небезпечний момент. Очеретько після прострілу Драмбаєва метрів з восьми пробив вище воріт.

На 64-й хвилині удача посміхнулася господарям, які відкрили рахунок. М’яч після дальнього удару Дахновського влучив у штангу, а першим на добиванні виявився Шестаков. Після пропущеного м’яча маріупольці перехопили ініціативу, змусивши господарів ледь не всією командою відійти в свою штрафну. Зламати таку масовану оборону азовцям вдавалося нечасто. До того ж рівняни, не встигаючи за швидкими і технічними маріупольцями, часто фолили. Але отримати вигоду з «стандартів» гості також не змогли. А на 80-й хвилині «Верес» втік в контратаку і Шестаков головою переправив м’яч у дальній кут – 2: 0.