logo_misto

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ. ВЕРЕС – МАРІУПОЛЬ. АНОНС

Завтра, 22 жовтня, на полі стадіону «Колос» (Березне) в матчі 12 туру чемпіонату серед юніорів зустрінуться команди «Вереса» та «Маріуполя». Стартовий свисток пролунає о 13:00.

Юніорська команда ФК «Верес» проводить другий сезон в чемпіонаті U-19, в історії зустрічей суперників числиться дві гри сезону 2017 / 18р. У 1-му турі 5 серпня на своєму полі азовці добувають вольову перемогу з рахунком 2: 1. Гості забили гол на 43 хвилині, проте в другому таймі маріупольці відповіли двічі. Голи Олега Денисова на 63 і 76 хвилинах дозволили азовцям вдало стартувати в новому чемпіонаті. Гра у відповідь на полі суперника 25 листопада 2017 року завершилася без голів. Таким чином, баланс зустрічей на стороні Маріуполя – 2: 1.

Після 12 турів чемпіонату турнірна таблиця робить фаворитами зустрічі маріупольську команду. З 12 очками азовці займають 11 позицію. Юніори з Рівного, набравши 7 пунктів, знаходяться на 13 місці. Підопічні Сергія Грибанова в минулому турі зазнали прикрої поразки від «Металіста 1925» 0: 1. Наш майбутній суперник програв одеському «Чорноморцю» 1: 5.