ЗБІРНА УКРАЇНИ U-19 з азовцями У СКЛАДІ ВИЙШЛА У ЕЛІТ-РАУНД ЄВРО-2022

Збірна України U-19 посіла перше місце у своїй відбірковій групі і пробилася в еліт-раунд кваліфікації на ЄВРО-2022.

У матчі 3-го туру кваліфікації українська команда зіграла внічию з Польщею – 2: 2. У стартовому складі збірної вийшли чотири гравці ФК «Маріуполь»: Марк Мампассі, Данило Удод, Олег Очеретько (капітан) і Денис Шостак (був замінений на 82-й хвилині). Ще два гравці нашої команди Артур Микитишин і Михайло Хромей вийшли на заміни: Артур на 68-й хвилині, а Михайло – на 90-й. Додамо, Удод на 83-й хвилині забив м’яч у ворота Польщі, зробивши рахунок 2: 2.

Таким чином, збірна України U-19 набрала 7 очок в трьох іграх і посіла 1-е місце. В еліт-раунді кваліфікації, який пройде в Португалії, будуть брати участь 28 збірних. Учасники будуть розбиті на 7 груп, переможці яких візьмуть участь у фінальній частині ЄВРО-2022.