Азовці ЗІГРАЛИ ЗА СВОЇ ЗБІРНІ

Вчора національні та молодіжні збірні проводили офіційні ігри. Молодіжна збірна України в Бресті програла Франції – 0: 5. Нападник ФК «Маріуполь» Богдан В’юнник в перерві вийшов на заміну і провів на полі весь другий тайм.

Після цієї поразки наша «молодіжка» опустилася на 2-е місце в групі (6 очок), пропустивши вперед Францію (7 балів). Свій наступний матч збірна проведе 12-го жовтня в Запоріжжі проти Фарерських островів.

Національна збірна Північної Македонії на виїзді розгромила Ліхтенштейн – 0: 4. Півзахисник азовців Стефан Спіровський провів на полі весь матч. Ця перемога дозволила піднятися Північній Македонії на 2-е місце в групі (12 очок після 7-ми ігор). Вище тільки Німеччина (18 очок), з якої Спіровський і Ко битимуться 11-го жовтня.

Сьогодні юнацька збірна України U-19 у другому турі кваліфікації на ЄВРО-2022 переграла Фінляндію – 2: 1. У стартовому складі збірної вийшли відразу 4 футболіста ФК «Маріуполь»: Данило Удод, Марк Мампассі, Олег Очеретько (капітан збірної!) І Данило Шостак. Перші троє провели всі 90 хвилин, а Данила на 68-й хвилині замінив ще один азовець – Артур Микитишин.

Після двох турів наша збірна з 6-ма очками очолює групу. У заключному турі українці зустрінуться з Польщею. Цей поєдинок відбудеться 12-го жовтня.