logo_misto

ЛЬВІВ – МАРІУПОЛЬ – 1: 3

«Львів» – «Маріуполь» – 1: 3

Голи: Сікан, 12 (0: 1). Мишньов, 35 (0: 2). Очеретько, 60 (0: 3). Міхобі, 73 (1: 3).

Вилучення: Чех, 87

Попередження: Романчук, 29, Міхобі, 74, Махмутович, 76, Феліпе, 89 – Муравський, 49, Петерман, 73

«Львів»: Костик, Грисьо, Махмутович, Міхобі, Якимець, Романчук (Ернест, 46), Айнсалу (Чірьяк, 58), Шина, Нич, Казлаускас (Клименчук, 69), Захарків (Феліпе, 69)

Запасні: Пеньков, Кравчук, Ременяк, Малашевський, Челіче

Головний тренер – Віталій Шумський

«Маріуполь»: Кудрик, Горбунов (Кирюханцев, 71), Муравський, Чоботенко, Стасюк, Танковський, Петерман, Бондаренко (Топалов, 56), Мишньов, Очеретько (Чех, 64), Сікан (Кулаков, 56)

Запасні: Гальчук, Велєв, Шушко, Кулієв, Доброхотов

Арбітр – Євген Арановський (Київ)

Асистенти – Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Денис Романов (Дніпро)

Четвертий арбітр – Дмитро Панчишин (Харків)

Спостерігач арбітражу – Сергій Цимбал (Житомир)

Поза грою: 1 (0) – 4 (1)

Азовці другий поспіль матч проводять у Львові. Після битви з «Рухом» нашу команду чекав не менш складний поєдинок проти ПФК «Львів», який після зміни «керманича» перетворився (2 перемоги і поразки). Остап Маркевич, який повернувся на тренерський місток маріупольців, вніс дві корективи в стартовий склад команди: Кулієва в центрі поля замінив Петерман, а на позиції центрального нападника Сікан замінив Горбунова – Сергій же в свою чергу відправився на лівий фланг оборони (ось вам і універсалізація). На інших позиціях обійшлося без змін: у воротах – Кудрик, центр оборони цементировали Чоботенко і Муравський, праворуч грав Стасюк, в центрі поля діяли Танковський і Бондаренко, а на флангах – Мишньов і Очеретько.

Незважаючи на аж ніяк не футбольну погоду (у Львові сніжило), команди почали матч в досить хорошому темпі. Ролі на футбольному полі були розписані ще до стартового свистка. Підопічні Остапа Маркевича відразу ж взяли гру під свій контроль – маріупольці грали «першим номером», домінували в центрі поля і регулярно організовували швидкі атаки – в центрі поля м’яч у маріупольців практично не затримувався. Господарі ж великими силами оборонялися, роблячи ставку на різкі контратаки.

Вже на 1-й хвилині здалеку пробив Бондаренко, потім Сікан ледь не втік на рандеву з голкіпером після передачі Бондаренко – Костик, покинувши межі штрафного, вибив м’яч в аут. У господарів гостро діяв Нич, чий навіс зліва не знайшов адресата.

На 10-й хвилині знову гостро зіграв Бондаренко. Артем здорово прострілив зліва – Костик на мить випередив Сікану. На 12-й хвилині гості добилися свого. Данило Сікан майстерно пробив головою після точного навісу Горбунова. Для Сергія це третя результативна передача в чемпіонаті!

Відкривши рахунок, гості все також володіли ініціативою і грали в «свій» футбол з контролем м’яча і швидким подоланням центру поля. Азовці намацали слабку ланку в побудовах «Львова» (правий фланг оборони) і продовжували регулярно створювали небезпечні моменти біля воріт Костика. На 31-й хвилині Горбунов з флангу викотив м’яч у центр штрафного під удар Мишньова. Від неминучого гола господарів врятувала стійка. Але через 4 хвилини капітан маріупольців таки засмутив господарів. І знову атака зародилася на лівому фланзі «Маріуполя». Горбунов кинув в прорив Очеретько. Олег здорово прострілив на ближню штангу – Мишньов метрів з семи в дотик переправив м’яч у дальній кут!

В кінці тайму львів’яни активізувалися. Але дальні удари Шини і Захарківа не досягли мети, а випад Нича в підкаті нейтралізував Муравський.

Після перерви господарі спробували перехопити ініціативу і великими силами перейшли в атаку. Львів’яни провели кілька непоганих флангових атак (Чоботенко в одному з епізодів не дав пробити Ничу) і заробили пару перспективних «стандартів». Однак контратаки маріупольців були куди гостріше. Так Танковський класною передачею вивів Сікана на побачення з голкіпером – лайнсмен зафіксував офсайд.

На 60-й хвилині гості забили третій м’яч у ворота «Львова». Організували гольову атаку «джокери» Остапа Маркевича. Топалов в центрі поля виграв боротьбу за м’яч і класною передачею закинув м’яч за спини захисникам. Кулаков увірвався в штрафну і, падаючи після контакту із захисником, відпасував на Очеретько. Олег спокійно вразив порожні ворота. Для 17-річного півзахисника цей м’яч став першим в Прем’єр-лізі! Так тримати!

На 74-й хвилині господарі забили гол престижу. Міхобі головою переправив м’яч у ворота після навісу Черьяка зі штрафного. На більше львів’яни розраховувати не могли. Маріупольці, незважаючи на справжній снігопад, організовано і спокійно контролювали гру і добилися заслуженої перемоги.