У ФОКУСІ УВАГИ: ДЕСНА U-21 – МАРІУПОЛЬ U-21

Завтра 28 лютого на полі «Чернігів Арени» дублери «Маріуполя» проведуть виїзний матч проти молодіжки чернігівської «Десни». Початок о 12:00.

Чернігівці в минулому сезоні були дебютантами молодіжної першості, тому в історії зустрічей суперників числиться чотири зустрічі минулого ігрового року плюс матч першого кола сезону 2019-2020. 28 липня 2018 року на полі в Маріуполі гості швидко відкрили рахунок, але азовці оперативно зрівняли, а до кінця першого тайму вийшли вперед. Але втримати перемогу не вдалося, на 84-й хвилині чернігівці забили другий м’яч і встановили остаточний рахунок 2:2. Серед нашої молоді відзначилися Бугай та Білоконь. У матчі-відповіді на полі в Чернігові вже азовці оформили швидкий гол і закріпили свою перевагу до початку другої тайму. Господарі поля змогли відповісти одним забитим м’ячем у другому таймі і в підсумку перемога нашої команди – 2:1. Автори голів Мочевінський і Биковський.

Перша зустріч на другому етапі завершилася великою перемогою наших футболістів. 27 квітня на полі в Маріуполі молодіжка забиває три голи в ворота «Десни». Один раз відзначився Денисов і двічі Мочевінський. Гра у відповідь 25 травня на поле в Чернігові закінчилася вольовою перемогою гостей. «Десна» відкрила рахунок на 13 хвилині, але вже в першому таймі маріупольці вирівняли становище, а в другій половині гри забили ще два м’ячі. Відзначилися Вакуленко, Мочевінський і Романюк.

Остання зустріч суперників проходила 28 вересня на полі НТБ «Маріуполь» і закінчилася з рахунком 2:1 на користь господарів. Разом чотири рази перемога була за маріупольцями і одна нічия. Різниця м’ячів 11:6.

У нинішній першості «Десна» заробила 18 очок в 18 зустрічах і займає 8 місце. «Маріуполь» U-21 з 19-ма пунктами в активі розташувався рядком вище. У минулому турі азовці впевнено обіграли «Зорю» – 2:0. А молодіжка «Десни» мінімально поступилася «гірникам» 1:0, протримавшись «на нуль» 85 хвилин зустрічі.