logo_misto

МАРІУПОЛЬ – ВОЖДОВАЦЬ – 2:2

Сьогодні азовці провели свій другий спаринг на зборі в Анталії. Суперником нашої команди став “Вождовац” із Сербії.

Незважаючи на втому (вчора наша команда грала із «Шахтарем»), маріупольці активно розпочали матч. І на 13-й хвилині Кащук після перехоплення та передачі Мішньова відкрив рахунок. На 31-й хвилині сербська команда зрівняла рахунок. Але незадовго до перерви В’юнник потужним ударом головою замкнув навіс із правого флангу Кащука. У другому таймі “Вождовац” зрівняв рахунок – 2:2.

“Маріуполь” – “Вождоваць” – 2:2

Голи: Кащук, 13 (1:0). Масовіа, 31 (1:1). В’юнник, 45 (2:1). Вуйновича, 64 (2:2).

“Маріуполь”: Гальчук (Турбаєвський, 46), Стасюк, Козик (Холод, 46), Удод, Меліченко, Чех (Хромей, 60), Мішньов (Петерман, 60), Очеретько (Гулько, 46), Кащук (Шостак, 60) ), Світюха (Микитишин, 46), В’юнник (Гончарук, 46)

Гол.тренер – Остап Маркевич

«Вождовац»: Волкасинович, Міялович, Івеція, Мілович, Хайловіа, Портіа, Мілошевич, Пантовіа, Лазіакос, Масовіа, Вуйнович