ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ. МАРІУПОЛЬ – ДНІПРО-1. АНОНС

У четвер, 9 грудня, у 18-му турі юнацької першості «Маріуполь» у домашній зустрічі побореться з «Дніпро-1». Гра розпочнеться о 12:00 на полі СК «Іллічівець»

На завершення осінньої частини чемпіонату серед юнацьких команд «Дніпро» заробив 24 очки, маючи в запасі ще один незіграний матч. В активі у «Маріуполя» 21 пункт та 11 місце у турнірній таблиці. У минулому турі «Дніпро-1» розійшовся із «Чорноморцем» 2:2, азовці поступилися на виїзді «Десні» 0:1.

В історії протистоянь двох команд числиться чотири матчі. На полі СК «Іллічівець» 18 жовтня 2019 року було зафіксовано нічию 1:1. На восьмій хвилині рахунок відкрив Козицький, але під кінець другого тайму гостям вдалося зрівняти. У грі у відповідь на виїзді 18 вересня азовцям не вистачило зовсім небагато, щоб вирвати нічию. Матч закінчився з рахунком 3:2, забивали Цимбаленко та Козицький. 27 лютого на полі СК “Іллічівець” “Маріуполь” здобув перемогу завдяки єдиному голу Маслова. В останній зустрічі команд на НТБ «Дніпро» 6 серпня 2021 господарі завдали гостям великої поразки 4:1. Таким чином, дніпровські фктболісти перемагали двічі, маріупольські – ще один матч завершився без переможця. Баланс м’ячів 5:8.