logo_misto

ДЕСНА – МАРІУПОЛЬ – 3:3

“Десна” – “Маріуполь” – 3:3

Голи: Кащук, 29 (0:1). Кащук, 49-пен (0:2). Арвеладзе, 51 (1:2). Юрченко, 58 (2:2). Волошин, 80 (3:2). Хромей, 90 (3:3).

Нереалізований пенальті: Будковський, 75 (штанга)

Попередження: Калитвинцев, 44, Домбровський, 45 – Мішньов, 16, Чех, 37

«Десна»: Литовка, Сафронов, Болбат, Домбровський, Арвеладзе (Волошин, 78), Калитвинцев (Дегтярьов, 90), Завійський, Безбородько (Шевцов, 78), Будковський, Селін, Юрченко

Запасні: Мисак, Жук, Масалов, Ковтун, Картушов, Білич, Дегтярьов

Головний тренер – Олександр Рябоконь

“Маріуполь”: Турбаєвський, Стасюк, Мампассі, Меліченко, Драмбаєв, Чех (Петерман, 68), Мішньов (Спіровський, 90), Очеретько, Топалов (Хромей, 75), Холод, Кащук

Запасні: Жук, Босанчич, Мікіцей, Удод

Головний тренер – Остап Маркевич

Арбітр – Віктор Копієвський (Кропивницький)

Асистенти – Максим Левченко (Кривий Ріг), Ярослав Поважний (Харків)

Четвертий арбітр – Ігор Пасхал (Херсон)

Спостерігач арбітражу – Орест Шмігельський (Львів)

5 грудня. Чернігів. Стадіон імені Ю.Гагаріна

Статистика матчу (у дужках – перший тайм):

Удари: 4 (2) – 7 (3)

Удари в ствір: 6 (1) –  9 (5)

Углові: 5 (3) – 5 (3)

Поза грою: (2) – (2)

Усю першу половину азовців переслідує якась кадрова доля. У жодній із 16-ти ігор Остап Маркевич не міг розраховувати на оптимальний склад через травми та дискваліфікації. Ось і перед матчем із міцною «Десною» тренерський штаб маріупольців залишився без нападників. До Кулакова і Світюхи в «лазареті» додався В’юнник, який отримав пошкодження на одному з останніх тренувань. Також сьогодні не могли допомогти команді Шостак, Клименко та Микитишин. Не забуватимемо і про Чоботенка. Добре хоч Очеретько та Петерман покинули лаву «штрафників». У підсумку, з перших хвилин у азовців вийшли: у воротах – Турбаєвський, квартет захисників складався зі Стасюка, Мампассі, Меліченка та Драмбаєва, у центрі поля грали Чех, Мішньов та Очеретько, на флангах розташувалися Кащук та Топал, а на позиції центрфорварду діяв… номінально-правий захисник Холод.

Азовці впевнено розпочали матч та вже на 3-й хвилині ледь не відкрили рахунок. Холод пробив повз ворота з близької відстані після прострілу Кащука. На 15-й хвилині гостям вдалося ще одну швидку флангову атаку. Цього разу Топалов промчав лівою бровкою і прострелив. “Сіверяни” м’яч вибили, але на підборі першим виявився Очеретько. Потужний удар Олега відбив Домбровський. Проте рефері підстав призначення пенальті не побачив. Чергове суддівське рішення не на користь азовців.

На 28 хвилині господарі створили перший небезпечний момент біля воріт Турбаєвського. Селін після подачі кутового пробив повз ворота. За хвилину маріупольці відкрили рахунок. Драмбаєв змістився ліворуч у центр, зіграв у «стінку» з Холодом та класною передачею забезпечив Кащука. Олексій увірвався до штрафного майданчика і пробив повз Литовку. Протягом наступних п’яти хвилин маріупольці створили ще три гольові моменти. Але азовців знову підвела реалізація. Спочатку Топалов на швидкості увірвався до штрафного майданчика, але з гострого кута пробити Литовку не зумів. Потім Дмитро двічі асистував своїм партнерам. Але Мампассі та Холод із добрих позицій не потрапили до «рамки».

В кінці тайму господарі активізувалися, змусивши підопічних Остапа Маркевича відійти в оборону. Однак до небезпечних моментів біля воріт Турбаєвського так і не дійшло.

Друга половина почалася бурхливо. На 48-й хвилині Холода у штрафному майданчику «сіверян» збив Безбородько. Кащук  холоднокровно реалізував пенальті. На 51-й хвилині господарі один м’яч відіграли. Юрченко з правого флангу виклав м’яч точно на ногу Арвеладзе.

На 56 хвилині маріупольці провели класну контратаку. Очеретко довгою передачею кинув у прорив Топалова. Дмитро увірвався до штрафного майданчика і прострілив на Холода. Артем пробив вище воріт. І тут же була розплата. Юрченко чарівно пробив у дальній кут – 2:2.

Влаштувавши гольову перестрілку, продовжували грати без центру поля та відповідати на атаку атакою. У господарів небезпечно з-за меж штрафного майданчика пробивали Болбат і Калитвинцев. Гості так само проводили швидкі флангові атаки. Проте гострі простріли Драмбаєва та Холода до адресатів не доходили.

На 74-й хвилині «Десна» влаштувала навал у штрафному майданчику азовців після кутового та після єдиноборства Очеретько та Болбата рефері вказав на «точку». Будковський, однак, пенальті не реалізував, влучивши у штангу. На 80-й хвилині господарі таки вийшли вперед. Волошин після пасу Шевцова увірвався до штрафного майданчика і точно пробив у дальній кут.

Наприкінці матчу пройшла під акомпанемент атак гостей. І на 90-й хвилині маріупольці досягли свого. Кульгавий замкнув простріл Стасюка. Для Михайла це перший гол у кар’єрі у матчі Прем’єр-ліги!