ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ. ДЕСНА – МАРІУПОЛЬ. ПРЕВ’Ю

Завтра, 4 грудня на полі «Чернігів Арени» юніори «Маріуполя» проведуть матч 17-го туру проти чернігівської «Десни». Початок зустрічі о 12.00.

Історія зустрічей суперників обчислюється шістьма матчами. 21 вересня 2018 року на полі супротивника наші юніори здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0. Відзначилися Лукач, Бондар та Литюк. У матчі-відповіді 12 квітня 2019 року на своєму полі юніори відкрили рахунок наприкінці першого тайму (Литюк) та закріпили перевагу на початку другої половини матчу (Литовченко). Проте гості змогли відіграти один м’яч та виїхати, зазнавши мінімальної поразки 2:1. 8 листопада 2019 року на полі у Чернігові. Азовці заробили три очки на виїзді завдяки голам Кулієва та Шамлі. Підсумковий рахунок 1:2. 13 грудня 2020 року на полі у Чернігові. Азовці здобули один пункт завдяки голу Козицького на останніх хвилинах – 1:1. 9 травня 2021 року на полях НТБ “Маріуполь” азовці здобули перемогу з рахунком 2:1, відзначилися Поталов та Козицький. Остання зустріч команд проходила 31 липня на полі НТБ “Маріуполь” та закінчилася розгромом гостей з рахунком 5:1. Таким чином, баланс зустрічей складається на користь азовців – п’ять перемог і одна нічия, різниця м’ячів 15:5.

Після 16 турів маріупольці займають 11 рядок турнірної таблиці з 21 очком в активі. Чернігівці змогли взяти лише три пункти та розташувалися на останньому місці. У минулому турі обидва майбутні суперники поступилися з рахунком 0:1. «Маріуполь» на своєму полі програв «Львову», «Десна»  виявилася слабшою за «Чорноморець».