logo_misto

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ. МАРІУПОЛЬ – ЗОРЯ – 1: 4

У черговому турі юнацького чемпіонату азовці приймали «Зорю». Підопічні Сергія Грибанова активно почали матч і створили кілька небезпечних моментів. Але Савін та Нікітенко свої моменти не реалізували. А ось луганчани на 17-й хвилині відкрили рахунок. У контратаці Андрущенко з лінії карного майданчика поцілив у нижній кут. На 29-й хвилині гості подвоїли свою перевагу після навісу з кутового відзначився Хлань. Перед самою перервою Козішкурт двічі був близький до голу, але удача відвернулася від Олега.

Другий тайм почався з атак азовців. Козішкурт дальнім ударом потряс штангу, а Савін з близької відстані не зміг переграти Мацапару. Після розіграшу кутового Саєнко з лінії воротарського не влучив у «рамку».

На 65-й хвилині маріупольці роздрукували ворота гостей. Козушкурт після пасу Махині метрів з 20-ти потужно пробив у дальній кут. На 68-й хвилині гостям вдалося провести контратаку і Гільєрме, втікши один на один з Жуком, послав м’яч у дальній нижній кут. На 81-й хвилині Сміян потужним ударом метрів з 30-ти встановив остаточний рахунок на табло – 4: 1 на користь «Зорі».

«Маріуполь» – «Зоря» – 1: 4

Голи: Андрущенко, 17 (0: 1). Хлань, 29 (0: 2). Козішкурт, 65 (1: 2). Гільєрме, 68 (1: 3). Сміян, 81 (1: 4).

Попередження: Нікітенко, 11, Козішкурт, 62, Царюк, 80, Поталов, 83 – Андрущенко, 38

«Маріуполь»: Жук, Дудолад, Саєнко (Хімічев, 73), Недес, Поталов, Кошкош (Царюк, 46), Козішкурт (Степаненко, 79), Плакса, Козицький, Нікітенко (Махиня, 46), Савін (Касьянов, 77)

Запасні: Костюченко, Макарчук, Філонов, Дробот

Ст.тренер – Сергій Грибанов

«Зоря»: Мацапура, Алефіренко (Нагнойний, 58), Мельник, Дудник, Байрук, Сміян (Легостаєв, 86), Кисіль, Андрущенко (Долбнєв, 71), Євтушенко (Вирич, 58), Гільєрме, Хлань (Баранов, 71)

Запасні: Сапутін, Басовський

Ст.тренер – Василь Баранов

Арбітр: Євген Єремєєв (Миколаїв)

Асистенти арбітра: В’ячеслав Гуляєв (Маріуполь), Олексій Кравченко (Кропивницький)

4-й арбітр: Олександр Чонгар (Маріуполь)

Спостерігач арбітражу: Олег Плужник (Харків)

21 серпня. Маріуполь. НТБ ФК «Маріуполь»