ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ. МАРІУПОЛЬ – ДЕСНА – 5: 1

Сьогодні на полі НТБ юніори «Маріуполя» провели матч 2-го туру проти чернігівської «Десни». Підопічні Сергія Грибанова активно почали гру і вже на 3-й хвилині відкрили рахунок. Микита Козицький замкнув простріл зліва. На 10-й хвилині захисник гостей Пусь переправив м’яч в свої ворота. До перерви м’яч ще три рази опинявся в сітці воріт Коломоєць. Відзначилися новачки нашої команди Степаненко і Махиня, а також Балакай.

У другому таймі маріупольці продовжували володіти ініціативою, але забити не вийшло. На 90-й хвилині у складі гостей м’ячем престижу відзначився Шевага.

«Маріуполь» – «Десна» – 5: 1

Голи: Козицький, 3 (1: 0). Пусь, 10-в свої ворота (2: 0). Степаненко, 15 (3: 0). Махиня, 31 (4: 0). Балакай, 37 (5: 0). Шевага, 90 (5: 1).

«Маріуполь»: Жук, Царюк, Удод (Хімічев, 46), Недес, Саєнко, Кошкош (Козішкурт, 83), Плакса (Поталов, 46), Степаненко (Нікітенко, 46), Балакай, Козицький, Махиня (Савін, 58)

Запасні: Костюченко, Фурсенко, Дудолад, Касьянов

Ст.тренер – Сергій Грибанов

«Десна»: Коломоєць, Шостка (Гавриленко, 46), Пусь (Запека, 46), Пащенко (Шевага, 58), Божок, Хомич, Посмашний (Харченко, 63), Макаренко, Легкобит, Степанов, Шейко (Коршун, 63)

Запасні: Ходаченко, Безгубченко, Єфименко