ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ. МАРІУПОЛЬ – ДЕСНА. прев’ю

Завтра, 31-го липня на полі НТБ юніори «Маріуполя» проведуть матч 2-го туру проти чернігівської «Десни». Початок зустрічі о 16:00.

Історія зустрічей суперників обчислюється п’ятьма матчами. 21 вересня 2018 року на полі противника наші юніори здобули впевнену перемогу з рахунком 3: 0. Відзначилися Лукач, Бондар і Литюк. У відповідному матчі 12 квітня 2019 року на своєму полі юніори відкрили рахунок наприкінці першого тайму (Литюк) і закріпили перевагу на початку другої половини матчу (Литовченко). Однак гості змогли відіграти один м’яч і виїхати, зазнавши мінімальної поразки 2: 1. 8 листопада 2019 року на полі в Чернігові. Азовці заробили три очки на виїзді завдяки голам Кулієва і Шамлі. Підсумковий рахунок 1: 2. 13 грудня 2020 року на полі в Чернігові. Азовці добули один пункт завдяки голу Козицького на останніх хвилинах – 1: 1. Остання зустріч команд проходила 9 травня 2021 року на полях НТБ «Маріуполь». Азовці здобули перемогу з рахунком 2: 1, відзначилися Поталов і Козицький. Таким чином баланс зустрічей складається на користь азовців, різниця м’ячів 10: 4.

У матчах першого туру поточного чемпіонату майбутні суперники не набрали очок. «Маріуполь» на виїзді поступився «Львову» з рахунком 1: 2. «Десна» на своєму полі виявилася слабкішою «Чорноморця» 0: 1.