Азовці В ЗБІРНИХ 26 ТУРУ FAVBET ЛІГИ

У заключному турі FAVBET Ліги азовці обіграли ФК «Десна» з рахунком 4: 1. За підсумками цього туру гравці нашої команди були включені в символічні збірні декількох спортивних ЗМІ.

Журналісти Footboom відзначили двох футболістів і Головного тренера азовців:

«Марк Мампассі.18-й річний центрбек додає від матчу до матчу, хоча і проводив всього третю гру в основі. Виглядав не по роках впевнено, часом навіть солідно. Виграв багато верхових подач, та й внизу в цілому був непоганий. Крім того, Мампассі можна було побачити і в атаці «Маріуполя». Хлопець встигав скрізь.

Данило Сікан. У першому таймі був непомітний. Втім, як і всі його партнери по команді. Після перерви Сікан розкрився у всій красі, заграв свіжими фарбами. І допоміг «Маріуполю» здобути яскраву перемогу, оформивши дебютний дубль в Прем’єр-лізі.

Остап Маркевич. Кажуть, завжди запам’ятовується перше й останнє. Маркевич-молодший дебютну гру на посаді головного тренера «Маріуполя» провалив, поступившись «Олександрії» – 1: 4. З таким же рахунком, тільки у зворотний бік, він завершив чемпіонат, перегравши «Десну». Перемога ця дорогого коштує. По-перше, азовці були мотивованими (на відміну від суперника), по-друге, програвали після першого тайму (0: 1) і, нарешті, по-третє, не могли задіяти всіх найсильніших виконавців. Але Остап Миронович не розгубився, в перерві вніс необхідні корективи, зробив точкові заміни – і повністю змінив хід, здавалося б, програної зустрічі … »

football.ua викликає в свою збірну Марка Мапассі і Данила Сікана

«Марк Мампассі. Молодий захисник Маріуполя всього втретє з’явився на полі в УПЛ і діяв не по роках зріло. Не було ніякого хвилювання і невиправданих помилок. Його впевнені дії багато в чому дозволили Маріуполю здобути перемогу над Десною. Будемо сподіватися, що цей футболіст уже в наступному сезоні заявить про себе.

Данило Сікан. У другому таймі в матчі проти Десни Сікан відповів на питання, чому його досі вважають одним з найталановитіших молодих форвардів в Україні, оформивши свій перший дубль в УПЛ ».

Форвард «Маріуполя» також включений до збірної туру за версією sportarena.com

«Данило Сікан. 20-річний чемпіон світу серед юнаків не має права бути задоволеним сезоном: до заключного туру в його активі було лише два голи, а в останніх матчах – відсидів у запасі. Тому було видно, що на заключний матч з Десною він виходив з великою мотивацією. Уже в дебюті гри міг відкривати рахунок, а по-справжньому «вистрілив» вже після перерви. Спочатку спритний форвард першим зорієнтувався після флангової подачі Стасюка, а потім скористався його ж чудовим розрізним пасом. Дубль Сікану приніс азовцям перемогу над чернігівцями, яким ФК “Маріуполь” незмінно програвав, а особисто Данило зарядився позитивом перед наступним сезоном, який повинен стати переломним ».

Видання ua-football відзначає відразу чотирьох представників «Маріуполя»

«Павло Кравцов. За весь сезон він лише раз потрапляв у заявку на матч першої азовської команди. Воно й не дивно, адже у Остапа Маркевича в обоймі є такі сильні голкіпери як Гальчук та Кудрик. Але отримавши шанси, 21-річний Павло не підвів. Після першого удару по воротах (від Безбородька зі штрафного) не втримав м’яч у руках, але потім зібрався і чисто виконав воротарську роботу. Так, справжніх сейвів у нього було небагато, але він не змушував оборону нервувати, що інколи навіть важливіше для команди. Кравцов відіграв спокійно і надійно, що й дозволило «Маріуполю» створити сенсацію у грі з «Десною».

Петро Стасюк. Один з героїв другого тайму матчу проти «Десни». Петро є номінальним захисником, але вийшовши на заміну після перерви, грав як лівий хавбек. Саме він виконав подачу, після якої Сікан вивів «Маріуполь» вперед. Саме Стасюк віддав розрізний пас, після якого Сікан оформив дубль.

Данило Сікан. Хтозна, можливо, це були останні голи Сікана за азовську команду. Влітку він напевне отримає шанс зарекомендувати себе перед новим тренером «Шахтаря». І до рідної команди він повернеться в гарному настрої, адже посприяв сенсаційній перемозі над «Десною». Спочатку опинився в потрібному місці в потрібний час, потім чітко реалізував вихід один на один з Євгеном Пастом.

Остап Маркевич. Важко сказати, чи це так вийшло випадково, чи тренер справді так задумував. Але азовці майже дублем вистояли в першому таймі проти надмотивованої «Десни», а на другий тайм вийшли троє основних виконавців і суперник був розгромлений. Остап Маркевич безпосередньо винен у тому, що в наступному сезоні в Кубку Конференцій від України зіграє не «Десна», а «Ворскла».