МАРІУПОЛЬ U-19 – ДЕСНА U-19. У ФОКУСІ УВАГИ

Завтра, 9-го травня на полі своєї НТБ юніори «Маріуполя» проведуть матч 26-го туру проти чернігівської «Десни». Початок зустрічі о 13:00.

Історія зустрічей суперників обчислюється чотирма матчами. 21 вересня 2018 року на полі противника наші юніори здобули впевнену перемогу з рахунком 3: 0. Відзначилися Лукач, Бондар і Литюк. У відповідному матчі 12 квітня 2019 року на своєму полі юніори відкрили рахунок наприкінці першого тайму (Литюк) і закріпили перевагу на початку другої половини матчу (Литовченко). Однак гості змогли відіграти один м’яч і виїхати, зазнавши мінімальної поразки 2: 1. 8 листопада 2019 року на полі в Чернігові Азовці заробили три очки на виїзді завдяки голам Кулієва і Шамлі. Підсумковий рахунок 1: 2. Остання зустріч команд відбулася 13 грудня 2020 року на полі в Чернігові. Азовці добули один пункт завдяки голу Козицького на останніх хвилинах – 1: 1. Баланс зустрічей складається на користь азовців, різниця м’ячів 8: 3.

У поточному сезоні юніори «Десни» є аутсайдерами першості, до останнього туру команда заробила 11 очок здобувши по ходу сезону тільки одну перемогу. На рахунку підопічних Сергія Грибанова 28 залікових пунктів, що дозволяє команді зайняти 9-е місце. У попередньому турі обидві команди крупно програли. Азовці поступилися на виїзді Динамо 1: 4, Десна програла Ворсклі 1: 5.