Запасні: Алімі, Векляк, Снурніцин, Романовський, Альваренга

Арбітр – Віктор Копієвський (Кропивницький)

Четвертий арбітр – Андрій Коваленко (Полтава)

Спостерігач арбітражу – Олександр Кран (Харків)

Статистика матчу (в дужках – перший тайм):

Удари: 8 (2) – 5 (2)

Удари в ствір: 5 (1) – 6 (4)

Углові: 4 (0) – 9 (6)

Поза грою: 0 (0) – 0 (0)

Для обох команд майбутній поєдинок мав велике значення в турнірному плані. Перемоги «Львова» і «Миная» до межі загострили боротьбу за виживання. І якщо у азовців, які вже набрали 21 очко, перспективи досить непогані, то ось «Олімпіку» з 17-ма балами відступати було вже нікуди – позаду тільки «Рух».

Остап Маркевич сьогодні виставив такий склад: у воротах – Кудрик, квартет захисників склали Стасюк, Биков, Чоботенко і Кирюханцев, в центрі поля грали Мишньов і Танковський, атакуюча група складалася з Очеретько, Топалова, Бондаренко і Кулакова.

Команди без розгойдування почали матч. Вже на 1-й хвилині Кулаков ледве не втік на рандеву з голкіпером – Зотько перервав гострий пас Очеретько. Гості відповіли двома кутовими і досить небезпечним ударом головою від Драме. Потім Танковський здорово пройшов центр поля і хльостко «вистрілив» у дальній кут. Трохи неточно. А на 5-й хвилині маріупольці відкрили рахунок. Андрій Кулаков переправив м’яч в порожні ворота після точної передачі Топалова.

Пропустивши, «Олімпік» активізувався і провів кілька небезпечних атак. В основному вся загроза воротам Кудрика йшла від «стандартів». Політило досить небезпечно подавав кутові – в одному випадку голкіпер азовців з великими труднощами перевів м’яч через поперечину після навісу капітана «Олімпіка». В іншому моменті «стінка» прийняла на себе забійний удар Тейшейри з найнебезпечнішого штрафного. На 25-й хвилині Тейшейра в боротьбі з Очеретько впав у штрафному – пенальті. Нкенг був точний – 1: 1. На куражі після забитого м’яча футболісти «Олімпіка» провели ще ряд гострих атак. Так Кудрик впорався з потужним ударом Нкенга, а після удару Пасіч м’яч влучив у поперечину. Кінцівка тайму була вже за азовцями. На 45-й хвилині Мишньов після навісу Очеретько з метрів п’яти не влучив у ворота.

Другий тайм почався з атак маріупольців. На 47-й хвилині Драме «влетів» в Кулакова у штрафному майданчику. Арбітр матчу показав захисникові «гірчичник», але штрафний пробивали донеччани. Цікаве рішення! Потім небезпечно здалеку пробивав Бондаренко – Кичак виручив свою команду. Але самий забійний момент упустили все ж гості. Нкенг вискочив на побачення з голкіпером – Биков виніс м’яч з порожніх воріт.

Незважаючи на проливний дощ, команди демонстрували дуже цікаву гру. Суперники не відсиджувалися в обороні, а навпаки шукали щастя біля чужих воріт, відповідаючи атакою на атаку. У азовців гостро діяв Кулаков, кілька разів небезпечно з флангу прострілював Стасюк, а Танковський і Ко не забували про далекі удари. У гостей чи не вся загроза маріупольським воротам виходила від фактурного Нкенга, якому здорово асистував Тейшейра.

Незважаючи на достатньо велику кількість атак, рахунок залишився незмінним. У завершальній стадії атак футболістам двох команд не вистачало холоднокровності.