МАРІУПОЛЬ U-21 – МАРІУПОЛЬ U-19 – 5: 0

Молодіжні команди ФК «Маріуполь» завершили перший етап міжсезонної підготовки двосторонньою грою. На стартовому відрізку зустрічі молодіжна команда взяла м’яч під контроль, проте юніори вдало діяли в контратаках. На 10-й хвилині штанга врятувала «Маріуполь» U-21 від вірного гола. U-19 змогли успішно протистояти атакам на протязі 30 хвилин, але потім старші футболісти взяли верх. Нападник Мирослав Трофімюк оформив дубль за кілька хвилин, і на перерву команди пішли з рахунком 2: 0. У другій половині зустрічі ігрова перевага молодіжки перетворилася в ще три забиті м’ячі – відзначилися Співак, Фурсенко і Литюк. Юніори змогли відповісти кількома небезпечними ударами у виконанні Ухань, Козицького та Романюка, які не досягли мети.

«Маріуполь»  U-21 — «Маріуполь»  U-19  — 5:0

Голи: Трофімюк (30, 32), Співак (55), Фурсенко (70) Литюк (80)

«Маріуполь» U-21: Зборщик, Співак, Фурсенко, Шушко, Прокопчук, Тищенко, Вискребенцев, Маслов, Дмитрієв, Трофімюк, Литюк

Запасні: Алізаде, Щербак, Цимбаленко, Килинич

«Маріуполь» U-19: Жук, Поталов, Романюк, Саєнко, Ухань, Кошкош, Панченко, Плакса, Сименко, Балакай, Козицький

Запасні: Недес, Головін, Яковлєв, Бриганцев, Костюченко