МАРІУПОЛЬ – Ракув – 2: 2

Сьогодні азовці провели свій другий спаринг на зборі в Анталії. Суперником нашої команди став «Ракув», що займає друге місце в чемпіонаті Польщі.

Перший тайм пройшов за переваги маріупольської команди. Азовці непогано комбінували в центрі поля і розкривали оборону суперника на флангах. Хороші моменти не використали Бондаренко, Меліченко, Кащук та Кулаков. На 37-й хвилині маріупольці все-таки відкрили рахунок. Після подачі кутового сьогоднішній іменинник Сергій Чоботенко переправив м’яч у ворота. Але секундою раніше рефері зафіксував фол на Кулакова. Кащук з «точки» переграв Піндроха.

В кінці тайму «Ракув» зрівняв рахунок. Спершу Кудрик впорався з ударом Шварца. А після подачі кутового Кржужак рукою відправив м’яч у ворота. Рефері порушення правил не зафіксував.

Другий тайм пройшов у гострій цікавій грі. Поєдинок йшов до закономірної бойової нічиєї, але в кінці арбітр вирішив нагадати про себе. Спершу рефері призначив пенальті у ворота азовців (рішенням арбітра були здивовані і футболісти «Ракув»). Шварц був точний. А вже через 2 хвилини в такому ж епізоді суддя вказав на «точку» в польські ворота. Танковський також був точний – 2: 2.

«Маріуполь» – «Ракув» – 2:2

Голи: Кащук, 38-пен (1:0). Кржужак, 43 (1:1). Шварц, 88-пен (1:2). Танковський, 90-пен (2:2).

«Маріуполь»: 1-й тайм – Кудрик, Стасюк, Чоботенко, Биков, Меліченко, Петерман, Мишньов, Бондаренко, Очеретько (Топалов, 36), Кащук (Кулієв, 42), Кулаков

2-й тайм: Гальчук, Кірюханцев, Муравський, Сагуткін, Драмбаєв, Доброхотов, Мишньов, Бондаренко (Петерман, 60, Танковський, 64), Топалов, Кулієв, Сікан

Головний тренер – Остап Маркевич

«Ракув»: Піндрох, Кржужак, Міколаєвскі, Шварц, Маліновскі, Полєтановіч, Сапата, Лопєс, Кун, Цєлаговскі, Завада