ДЕСНА U-19 – МАРІУПОЛЬ U-19. У ФОКУСІ УВАГИ

Завтра, 13-го грудня на полі «Чернігів-Арени» в Чернігові юніори «Маріуполя» проведуть матч 13-го туру проти чернігівської «Десни». Початок о 12:00.

Історія зустрічей суперників обчислюється трьома матчами. 21 вересня 2018 року на поле противника наші юніори здобули впевнену перемогу з рахунком 3: 0. Відзначилися Лукач, Бондар і Литюк. У відповідному матчі 12 квітня 2019 року на своєму полі юніори відкрили рахунок наприкінці першого тайму (Литюк) і закріпили перевагу на початку другої половини матчу (Литовченко). Однак гості змогли відіграти один м’яч і виїхати, зазнавши мінімальної поразки 2: 1. Остання зустріч команд пройшла 8 листопада 2019 року на полі в Чернігові. Азовці заробили три очки на виїзді завдяки голам Кулієва і Шамлі. Підсумковий рахунок 1: 2. Баланс зустрічей складається на користь азовців, різниця м’ячів 7: 2.

У поточному сезоні юніори «Десни» є абсолютними аутсайдерами першості, за 11 турів заробивши лише три очки і не здобувши жодної перемоги. На рахунку підопічних Сергія Грибанова 13 залікових пунктів що дозволяє команді зайняти 11-е місце. Три очки в майбутньому матчі дозволять азовцям піднятися вгору відразу на кілька рядків і перервати п’ятиматчеву серію поразок.