Маріуполь – Санкт-Пельтен – 1: 1

Сьогодні азовці провели заключний спаринг на першому тренувальному зборі в Starlight. Суперником нашої команди став представник Австрії – «Санкт-Пельтен».

Перший тайм пройшов у приблизно рівній грі. Багато в чому на характер спарингу вплинула погода – з ранку в Сіде досить сильно дощило. Проте, не дивлячись на погодні умови, команди до перерви обмінялися гострими моментами – Путря, Федорчук, Лухбахер і Пак свої моменти не реалізували.

На початку другого тайму маріупольці вийшли вперед. Руслан Фомін відзначив своє повернення на поле забитим м’ячем. Досвідчений нападник реалізував пенальті, який сам і заробив! В середині тайму «Санкт-Пельтен» ледь не зрівняв рахунок – Поспєлов відбив пенальті, а також зробив ще кілька сейвів. Були моменти (у Корнієнко, Байдала і Кащука) і у нашої команди.

На 90-й хвилині австрійці зрівняли рахунок – Пак реалізував дуже спірне пенальті. У підсумку, нічия – 1: 1.

«Маріуполь» – «Санкт-Пельтен» – 1: 1

Голи: Фомін, 58-пен (1: 0). Пак, 90-пен (1: 1).

«Маріуполь» 1-й тайм: Поспєлов, Тищенко, Яворський, Чоботенко, Путря, Федорчук, Петерман, Горбунов, Чурко, Кулаков, Топалов

2-й тайм: Поспєлов, Сагуткін, Чоботенко, Тищенко, Полегенько, Мишньов (Дудик, 82), Федорчук, Корнієнко, Байдаєв, Фомін, Кащук

Головний тренер – Олександр Бабич

«Санкт-Пельтен»: Ріглер, Лухбахер, Девіс, Кларер, Мухамедбеговіч, Пак, Інголіч, Дресчер, Горцель, Любічіч, Алан

Головний тренер – Олександр Шмідт

28 січня. Сіде. Starlight

Мариуполь
1
Санкт-Пельтен
1
0'
Сегодня азовцы проведут заключительный спарринг на первом тренировочном сборе в Starlight. Соперником нашей команды станет представитель Австрии — «Санкт-Пельтен».
0'
Составы команд
0'
«Мариуполь»: Поспелов, Тищенко, Яворский, Чоботенко, Путря, Федорчук, Петерман, Горбунов, Чурко, Кулаков, Топалов
0'
«Санкт-Пельтен»: Риглер, Лухбахер, Дэвис, Кларер, Мухамедбегович, Пак, Инголич, Дресчер, Горцель, Любичич, Алан
1'
Матч начался
8'
Алан пробил выше ворот
10'
Горбунов прорывался по левому флангу, но обыграть защитника не смог
11'
После углового Путря пробил выше ворот
12'
Соперник прыгнул сзади в ноги Чурко - рефери нарушения не зафиксировал
14'
Еще одна подача углового завершилась неточным ударом Яворского
20'
Контратака австрийцев завершилась свистком рефери - Пак забежал в офсайд
25'
Яворский заблокировал удар Лухбахера
25'
27'
Федорчук едва не замкнул навес Горбунова
30'
Лухбахер пробил издали. Выше
32'
Пак пробил из пределов штрафной. Неточно
41'
Яворский в подкате прервал опасную атаку соперника
44'
Топалов не смог убежать в контратаку
45'
Первый тайм окончен
46'
Наш состав на второй тайм: Поспелов, Сагуткин, Чоботенко, Тищенко, Полегенько, Мишнев, Федорчук, Корниенко, Байдал, Фомин, Кащук