Запасні: Шевченко, Матвієнко, Сіпріано, Бондаренко

Асистенти – Максим Чертопляс (Херсон), Володимир Жарий (Дніпропетровська область)

Четвертий арбітр – Юрій Можаровський (Львів)

Спостерігач арбітражу – Сергій Дзюба (Київ)

Статистика матчу (в дужках – перший тайм):

Удари: 3 (1) – 7 (2)

Удари в площину воріт: 5 (3) – 5 (2)

Кутові: 3 (2) – 8 (3)

Поза грою: 4 (2) – 0 (0)

У поєдинку проти «Шахтаря» Олександр Бабич не міг розраховувати не тільки на орендованих гравців, але і травмованих Худжамова і Федорчука, а також дискваліфікованого Бикова. У підсумку, стартовий склад азовців мав такий вигляд: у воротах – Гальчук, тріада захисників – Яворський, Дава, Чоботенко, на флангах діяли Полегенько і Горбунов, в центрі поля поруч з Тищенко та Мишнева грав 20-річний Петерман, а в нападі компанію Фоміну склав Путря.

Маріупольці активно почали матч і провели кілька атак на ворота П’ятова. Але на 15-й хвилині «гірники» відкрили рахунок. Тайсон холоднокровно реалізував пенальті, який рефері призначив після єдиноборства Коноплянки і Полегенько. На 18-й хвилині Фомін отримав травму і Олександр Бабич змушений був замінити нападника на дебютанта Андрія Вискребенцева.

Забивши швидкий м’яч, гості заспокоїли гру. Але кінцівка тайму була за господарями, яким вдалося перехопити ініціативу. На 31-й хвилині в гру довелося вступати вже П’ятову. Андрій впорався з хльостким ударом Горбунова зі «стандарту» (Ісмаїлі грубо обійшовся з Мишньовим) в ближній кут. Через чотири хвилини Мишньов небезпечно пробив після розіграшу кутового – після серії рикошетів м’яч заметушився по воротарському, але Дава переграти Пятова не зміг. У наступній атаці все той же Мишньов гостро прострілив справа – Путря і Вискребенцев трохи не дістали м’яч. Потім Полегенько досить небезпечно навісив зі свого флангу – П’ятов майстерно зіграв на виході.

Після перерви азовці продовжували атакувати і домоглися свого. На 49-й хвилині Тищенко навісив на дальній кут воротарського – Болбат зрізав м’яч у поперечину, а на добиванні першим був Ілля Путря! 1:1 !!!

«Шахтар» відразу ж перехопив ініціативу і провів серію небезпечних атак. Гальчук двічі виручив команду після ударів Коноплянки, а «постріл» Тете заблокував Чоботенко. Азовці також не відсиджувалися біля своїх воріт, а намагалися огризатися контратаками. В одному з моментів Мишньов, отримавши пас від Путрі, не наважився на удар з-за меж штрафного.

На 61-й хвилині Путря протягнув м’яч по лівому флангу і прострілив – Полегенько бив влучно, але голкіпера підстрахував Ісмаїлі. На 65-й хвилині Сікан після подачі кутового з близької дистанції не потрапив в «рамку». А у відповідному випаді Путря знову увірвався з флангу в штрафну, але точно прострілити не зумів.

Кінцівка матчу пройшла під акомпанемент атак «Шахтаря». Каштру по черзі кинув в бій Соломона, Борячука і Майкона. Двічі небезпечно пробивав Соломон, Гальчук пару раз здорово зіграв на виходах, а Яворський і Ко грали дуже і дуже самовіддано.

Маріупольці намагалися організувати контратаки, але … Втома брала своє – поле було дуже важким, а в резерві у Олександра Бабича була лише молодь. На 84-й хвилині азовці все ж вибігли в контратаку – Вискребенцев вивів Путра на рандеву з голкіпером, Ілля технічно переграв Пятова, але лайнсмен зафіксував офсайд.

В останні хвилини гості організували справжню облогу штрафний «Маріуполя», але азовці вистояли! Браво, Команда !!!