logo_misto

ФК МАРІУПОЛЬ – ОЛІМПІК – 1: 4

«Маріуполь» – «Олімпік» – 1: 4

Голи: Завійський, 8 (1: 0). Дегтярьов, 14 (0: 2). Завійський, 28 (0: 3). Дегтярьов, 56 (0: 4). Мішньов, 66 (1: 4).

Попередження:

«Маріуполь»: Гальчук, Чоботенко, Яворський (Кащук, 46), Биков, Полегенько, Ігнатенко (Чурко, 46), Федорчук (Чех, 67), Горбунов (Кірюханцев, 67), Мішньов, Топалов (Путря, 77), Кулаков

Запасні: Поспєлов, Дава, Тищенко, Петерман

Головний тренер – Олександр Бабич

«Олімпік»: Бєтім, Зотько (Лукьянчук, 69), Кравченко, Снурніцин, Вербний (Гошкодєря, 60), Литвин, Завійський (Політило, 60), Романовський (Балашов, 69), Кравчук, Чогадзе, Дегтярьов (Дегтярьов, 69)

Запасні: Чекотун, Лебеденко,

Головний тренер – Ігор Климовський

Арбітр – Володимир Новохатній (Київ)

Асистенти – Денис Сердюк (Полтава), Денис Романов (Дніпро)

Четвертий арбітр – Олександр Шандор (Львів)

Спостерігач арбітражу – Олександр Кран (Харків)

Делегат УАФ – Борис Данцкер (Донецька область)

12 липня. Маріуполь. Стадіон імені В.С.Бойко.

Статистика матчу (в дужках – перший тайм):

Удари: 9 (6) – 7 (4)

Удари в ствір: 7 (1) – 8 (3)

Углові: 4 (1) – 5 (0)

Поза грою: 9 (4) – 0 (0)

Заключний домашній поєдинок в цьому чемпіонаті азовці проводили проти донецького «Олімпіка». Олександр Бабич виставив такий склад: у воротах – Гальчук, в захисті – Чоботенко, Яворський, Биков, на флангах розташувалися Горбунов і Полегенько, в центрі поля діяли Ігнатенко, Федорчук і Мішньов, в атаці – Топалов і Кулаков.

Гра почалася для азовців з двох цебрів крижаної води. На 8-й хвилині Завійський після передачі Романовського втік один на один з голкіпером і пробив під поперечину. Через п’ять хвилин Дегтярьов в підкаті вибив м’яч з-під ніг Гальчука – 0: 2.

Маріупольці після такого нокауту швидко прийшли в себе і цілком могли не тільки відіграти один м’яч, але і зрівняти рахунок. Кулаков втік майже один на один з воротарем (класну передачу зробив Мішньов), але з гострого кута не влучив у ворота. Удар Федорчука з гарної позиції також не досяг мети. Кулаков після навісу Федорчука головою бив з лінії воротарського – мимо. Горбунов зі «стандарту» вдарив вище. Також можна відзначити перспективні простріли Полегенько і все того ж Кулакова.

На 28-й хвилині відзначилися втретє. Зотько потужно «вистрілив» зі штрафного і м’яч після серії рикошетів опинився у Завійського. Тарас з близької відстані переграв Гальчука.

У перерві Олександр Бабич вніс корективи до складу, випустивши двох гравців атаки Кащука і Чурко замість Яворського і Ігнатенко. І другий тайм почався з атак маріупольців. Кулаков після прострілу Топалова з трьох метрів влучив у воротаря. Потім Кащук увірвався справа в штрафну і потужно пробив – ще один сейв Бетіма. Мішньов здорово «вистрілив» здалеку – воротар напоготові. А ось «Олімпік» своїм шансом скористався сповна. Дегтярьов замкнув навіс Романовського.

Господарі відповіли двома небезпечними ударами Чурко. На 66-й хвилині Мішньов акуратним ударом головою в дальній кут один м’яч відквитав.