logo_misto

АЗОВЦІ В ЗБІРНИХ 28 ТУРУ FAVBET-ЛІГИ

У 28-му турі FAVBET-Ліги «Маріуполь» на своєму полі переграв «Дніпро-1» (2: 1). За підсумками туру відразу кілька гравців нашої команди були включені в символічні збірні.

Так сайт «Терикон» зазначив дії Джойскіма Дави, Віктора Корнієнка і Олексія Кащука:

«Дава (« Маріуполь », 2-й виклик). 24-річний камерунець провів якісний матч проти «Дніпра-1», відрізняючись своєчасними підкатами, блокуваннями і підстраховуванням партнерів. Особливо несолодко обороні приазовців довелося після 65-ї хвилини, коли був видалений Муравський, але Дава і партнери не піддалися паніці, а досить спокійно дограли поєдинок, за підсумками якого «Маріуполь» набрав найважливіші в боротьбі за лідерство в нижній шістці три очки.

Корнієнко ( «Маріуполь», 2-й виклик). Молодий захисник на минулому тижні провів 126 хвилин чистого ігрового часу в кубковому матчі проти «Ворскли», а тому в поєдинку чемпіонату проти «Дніпра-1» витримати всі 90 хвилин був не в змозі. Однак за відведені йому 56 хвилин Корнієнко встиг відзначитися забитим м’ячем, і створив ще кілька гострих можливостей для «Маріуполя», хоча приазовці конвертувати їх в голи так і не змогли.

Кащук ( «Маріуполь», 1-й виклик). В останніх чотирьох матчах приазовців в УПЛ молодий Кащук відзначився трьома забитими м’ячами – відмінний показник, який говорить про готовність Олексія прогресувати і виходити на лідируючі позиції в команді Бабича. Поки 20-річному хаву все ж не вистачає готовності, щоб проводити на максимально високому рівні весь матч, але свої хвилини на полі проти «Дніпра-1» Кащук використовував виключно ефективно – переможний гол того блискуче підтвердження ».

UA—Football.com в свою команду туру взяв Євгена Гальчука та Ігоря Кірюханцева:

«Гальчук. Значна перевага в грі була у “Дніпра-1”, але маріупольці героїчно оборонялися, і більшу частину геройств на свій рахунок записав Гальчук. Тільки з пенальті пропустив голкіпер азовчан, але врятував свою команду в ряді неймовірних моментів. Адамюк наносив чотири найнебезпечніших удари, Чичиков виходив на побачення з Гальчуком, Булеца і Хобленко наносили потужні постріли – Гальчук вистояв і вийшов переможцем з цих дуелей.

Кірюханцев. Найважлівішій перший гол азовці забили після пасу Кірюханцева, взагалі в цьом матчі фланговий захисник зробив з півдесятка подібніх передач, кожна з яких несла особливу загрозу. Відзначимо, що Ігор зберіг сили і на кінець зустрічі, продовжуючи до останніх хвилин надійно діяти в обороні і розганяти атаки “Маріуполя” ».

Footboom.com виділив гру Гальчука:

«Гальчук (” Маріуполь “, 2-й виклик). Голкіпер “Маріуполя” став головним героєм перемоги над “Дніпром-1”. Нехай в першому таймі голи і забивали Корнієнко з Кащуком, саме Гальчук не дозволив суперникові «відвантажити» більше одного м’яча в “азовські” ворота. І той єдиний пропустив з пенальті. На рахунку Євгена сім відображених ударів.

Zbirna.com в свою команду тижня включила Валерія Федорчука:

«Федорчук. Кубковий матч проти Ворскли півзахисник пропускав через дискваліфікацію, а в принциповому поєдинку чемпіонату проти Дніпра-1 допоміг азовцям перемогти ».