Альянс – Маріуполь – 2: 4

До кубкового протистояння з «Альянсом», який лідирує у Другій лізі, азовці підійшли серйозно. Олександр Бабич виставив на цю гру бойовий склад: у воротах – Гальчук, тріо центральних захисників склали Яворський, Муравський та Тищенко, фланги борознили Полегенько і Корнієнко, в центрі поля грали Чех, Ігнатенко і Мишньов, а в нападі – Кулаков і Фомін.

Господарі, підтримувані трибунами, жваво почали матч, провівши в перші хвилини кілька небезпечних атак. Однак ударам Загінайлова і В.Шарий забракло влучності. Поступово азовці освоїлися на досить важкому полі і ледь не відкрили рахунок. Кулаков після знижки Фоміна (Руслан виграв боротьбу відразу у двох захисників) увірвався в штрафну, обіграв вийшов з воріт Важинського, але пробити у порожні ворота не встиг – Рогозінський вибив м’яч на кутовий. І тут же послідувала «оборотка» – Осадчий з 18-ти метрів пробив у дальню «дев’ятку».

Маріупольці оперативно зрівняли рахунок. Фомін заробив штрафний у центрі поля, Полегенько класною передачею вивів Кулакова на побачення з голкіпером – Андрій був точний! На 35-й хвилині гості вийшли вперед. Корнієнко здорово навісив зі штрафного (активний Кулаков заробив) і Яворський майстерно пробив головою!

Але піти на перерву, ведучи в рахунку, «оранжево-синім» не вдалося. У вже компенсований час Ярошенко головою замкнув навіс справа – м’яч влетів у дальню «дев’ятку».

На 47-й хвилині маріупольці знову вийшли вперед. І знову після «стандарту». Фомін заробив штрафний на брівці – Полегенько навісив і м’яч залетів у дальній кут!

Господарі, яких підганяли вболівальниками, спробували перехопити ініціативу. Але маріупольці гру з-під свого контролю не випускали. На 58-й хвилині збільшити перевагу азовців міг Фомін. Удар Руслана з гострого кута відбив Важинський. На 63-й хвилині Кулаков метрів з трьох не потрапив в «рамку» після прострілу Фоміна. На 66-й хвилині підопічні Олександра Бабича все ж таки добилися свого. Муравський замкнув навіс Полегенько (для Павла це другий ассист в матчі!) Зі штрафного.

Створивши хороший заділ, маріупольці, незважаючи на всі спроби господарів, довели гру до перемоги і вийшли в півфінал Кубка!

«Альянс» – «Маріуполь» – 2: 4

Голи: Осадчий, 24 (1: 0). Кулаков, 29 (1: 1). Яворський, 35 (1: 2). Ярошенко, 45 (2: 2). Полегенько, 47 (2: 3). Муравський, 66 (2: 4).

Попередження: Кулаков, 6, Ігнатенко, 32, Мишньов, 34, Федорчук, 55, Тишенко, 83

Вилучення: Федорчук, 85

«Альянс»: Важинський, Медведєв, Пікуль, Рогозінський, Осадчий, Лучик, С.Шарай (Приходько, 71), Ярошенко, Сидоренко (Агапов, 59), В.Шарай, Загинайлов (Шпіренок, 88)

Запасні: Єфанов, Меженський, Шевченко, Гаврась

Головний тренер — Юрий Ярошенко

«Маріуполь»: Гальчук, Муравський, Яворський, Тищенко, Полегенько, Чех, Ігнатенко (Федорчук, 46), Мишньов (Путря, 79), Корнієнко, Кулаков, Фомін (Топалов, 73)

Запасні: Поспєлов, Сагуткін, Кирюханцев, Біблік