«Маріуполь» U-21 – «Львів» U-21 – 3:1

Сьогодні в 17-му турі молодіжного чемпіонату «Маріуполь» U-21 брав однолітків зі «Львіва». Дебют був за гостями, які і відкрили рахунок на 16-й хвилині. Ременяк точним ударом замкнув простріл справа. Після пропущеного м’яча азовці перехопили ініціативу і провели кілька непоганих атак. Нарешті на 33-й хвилині Путря реалізував пенальті, зароблений Вискребенцева.

Початок другої половини було за господарями. І на 54-й хвилині азовці вийшли вперед – Співак замкнув простріл Кащука. Через п’ять хвилин відзначився Кожевников. Олександр головою замкнув навіс справа.

Голи: Ременяк, 16 (0: 1). Путря, 33-пен (1: 1). Співак, 54 (2: 1). Кожевников, 59 (3: 1).

Попередження: Саєнко, 6 – Ременяк, 35

«Маріуполь» U-21: Михайлов, Дава (Б.Романюк, 46), Шинкаренко, Саєнко, Путря (Прокопчук, 62), Співак, Вискребенцев, Доброхотов, Кожевников (Литюк, 76), Байдал, Кащук (Бондар, 62)

Запасні: Кравцов, К.Романюк, Кулієв

Ст.тренер – Олексій Гетьман

«Львів» U-21: Жупанського, Савошко, Медведєв, Білий, Тягло (Микитюк, 64), Демків (Заяць, 75), Феррейра (Пиріг, 67), Ременяк (Вичіжанін, 75), Карвацький (Танчак, 84), Нич, Кос

Запасні: Костик

Ст.тренер – Андрій Ханас

Арбітр: Дмитро Кутаков (Київська обл)

Асистенти арбітра: Станіслав Марулін (Херсонська обл), Дмитро Запороженко (Запоріжжя)

4-й арбітр: Віктор Бондаренко (Маріуполь)

Спостерігач арбітражу: Володимир П’яних (Донецьк)