Новости

Полегенько: ми віримо, що все у нас вийде

20-02-2019 16:26

Полегенько: ми віримо, що все у нас вийде

Гравець «Маріуполя» Павло Полегенько в інтерв'ю сайту УПЛ ділиться передчуттями напередодні поновлення Чемпіонату.

Павле, збори в Туреччині вже в минулому, період зимової підготовки наближається до завершення. Чим цьогорічна зима була несподівана для Вас?

— Для мене це другі збори в «Маріуполі» й перші зимові. Вони справді особливі: вперше на моїй пам’яті вся підготовка відбувалася з м’ячем. Тобто ми набирали фізичну форму, але разом із тим училися думати.

Якщо робити висновки зі складів, логічно зробити висновок, що Ви «вкоренилися» на місці правого захисника?

— Для мене це позиція не нова. Восени минулого року я не один матч провів у цьому амплуа, а на зборах так було в кожному спарингу.

У двох останніх спарингах Олександр Бабич майже не робив замін. То вже награвалась основа?

— Не думаю. Там же було як: за один день ми грали два спаринги, в одному певний склад, у другому — інший. Серед причин цього — скоро офіційні матчі, й нам треба відчути, що таке 90 хвилин на полі.

Іще про кадри: в зустрічі з батумським «Динамо» єдиний м’яч забив Ілля Путря, а новобранець Данило Сікан відзначився активністю. Що можете сказати про «молодих і перспективних» у Маріуполі?

— Це тренера слід запитати… Від себе скажу, що справді хороші перспективні хлопці, які добре проявили себе. Й не тільки в матчі з Батумі. Футболістів невисокого рівня до нас не запрошували б.

У недавньому інтерв’ю Олександр Бабич розповів, що в Туреччині команда награвала схему 1+4+3+3. Що мав на увазі Ваш тренер, адже при ньому команда не один матч провела за такою тактичною моделлю?

— Одна й та ж схема може мати різне значення на полі. Тобто футболістів ніби чотири — три — три, але як їх розставити — тут з’являються варіанти. Три хави можуть грати в оборонній манері, в аткувальній і т.д. Усе буде видно в офіційних матчах.

До завершення І етапу Чемпіонату — чотири тури, а в «Маріуполя» дуже непростий календар: «Олімпік», «Олександрія», «Чорноморець» і «Карпати». Місце в першій шістці доведеться, без перебільшення, вигризати…

— Я думаю, в усіх складний календар, зокрема, у наших прямих конкурентів. Нам справді доведеться вигризати те, що є завданням на сезон, але ми віримо, що все у нас вийде.

У суботу Ваша команда зустрінеться з підопічним В’ячеслава Шевчука. Торік саме поєдинок «Маріуполь» — «Олімпік» вирішив питання шостої команди, котра пробилась у Групу 2 ІІ етапу Чемпіонату. Може бути, й цього разу поразка стане для когось фатально…

— Нам у будь-якому разі треба вигравати чотири наступні поєдинки. Здобуття трьох очок у наступному турі додасть нам впевненості.

Пресс-центр ФК «Мариуполь» по материалам официального сайта Премьер-лиги

Новости

Команда

Матчи

Клуб

Пользователю